نمناک دنیای مددکوراسیون منزل با رنگ آمیزی راه پله نمایی متفاوت به خانه ببخشید + عکس
رنگ آمیزی راه پله ، رنگ نرده راه پله
رنگ آمیزی راه پله باعث تغییر دکوراسیونی جالب و منحصر به فرد در منزل میشود که برای این کار میتوانید از ایده های غیر منتظره زیر کمک بگیرید.

رنگ آمیزی راه پله با ایده های جدید

راه پله فضایی از منزل است که شاید معمولا زیبایی آن نادیده گرفته میشود و هیچوقت فکری برای زیباتر شدن آن کرده ایم, امروز در این مطلب قصد داریم روش دیزاین راه پله را به شما بگوییم. یکی از بهترین روش ها برای زیباتر شدن راه پله این است که آن را رنگ آمیزی کنید, رنگ آمیزی راه پله با خلاقیت و ایده های جالب دکوراسیون منزل تان را جذاب تر میکند.

رنگ آمیزی راه پله

رنگ آمیزی راه پله های منزل

رنگ آمیزی راه پله روشی ساده و ارزان برای تغییر دکور راه پله است, اگر حس میکنید فضای خانه تان کسل کننده شده میتوانید با رنگ کردن راه پله فضای منزل را شاد و انرژی بخش کنید. میتوانید از رنگ های مختلف استفاده کنید یا فقط از ترکیب دو رنگ بهره ببرید.

راه پله ها را رنگین کمانی رنگ آمیزی کنید, اگر اتاق بچه ها طبقه بالا است میتوانید با رنگ کردن راه پله به صورت رنگین کمانی با رنگ های متنوع و شاد فضایی سرگرم کننده برای آن ها فراهم کنید.

رنگ آمیزی راه پله

رنگ آمیزی رنگین کمانی راه پله 

نرده های راه پله را فراموش نکنید, میتوانید اگر خواستید فقط نرده های راه پله راه رنگ کنید طوری که پله ها سفید باشند و نرده ها یک رنگ دیگر. برای رنگ کردن نرده راه پله میتوانید از رنگ های مختلف استفاده کنید.

ایده جالبی که برای راه پله ها وجود دارد این است که پله ها را شماره بندی کنید, ایده ای جدید که منزل تان را متفاوت میکند. برای درج شماره روی پله ها کمی خلاقیت به خرج دهید تا راه پله جالب تری داشته باشید.

رنگ آمیزی راه پله

شماره گذاری راه پله 

رنگ آمیزی جذاب و جالب راه پله های خانه

با رنگ آمیزی راه پله نمایی متفاوت به خانه ببخشید + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف