نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ایده های نو دکوراسیون و رنگ اتاق غذاخوری + تصاویر
رنگ اتاق غذاخوری ، دکوراسیون داخلی مدرن
انتخاب درست رنگ اتاق غذاخوری در تزیینات دیوار و سطح با طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی می تواند تکمیل کننده زیبایی میز غذاخوری باشد.

جدیدترین طراحی دکوراسیون و رنگ اتاق غذاخوری 

هربخشی از فضای دکوراسیون داخلی با توجه به هدف استفاده از آن بخش طراحی و رنگ آمیزی می شود . اتاق خواب از یک طیف رنگ و چیدمان و اتاق پذیرایی از الگوی دیگری پیروی می کند . یکی از بخش هایی که رنگ در آن تاثیر بسزایی دارد اتاق غذاخوری است که به گفته ی روانشناسان رنگهای به کار رفته در آن اثر مستقیم در ایجاد اشتها و آرامش در گفتگوهای دورهمی دارد همین اصل را می توانید با داشتن الگوی مناسب در خانه خود پیاده کنید به همین دلیل با بیان چند ویژگی از روانشناسی رنگ های پرکاربرد مدل های تکمیل شده را برایتان آورده ایم . از نظر نوع تاثیر، رنگها را می توان به سه گروه تقسیم کرد:فعال و پرجنب و جوش ، منفعل و ساکن ، خنثی. رنگهای روشن تر سیال و روان هستند و باعث می شوند که اتاق وسیعتر به نظر برسد. رنگهای تیره پخته و گرم هستند، آنها به اتاق بزرگ شما ظاهری دنج تر و صمیمی تر می دهد. حالا خصوصیت چند رنگ اصلی و تاثیرات آنها را بررسی می کنیم.

رنگ قرمز به عنوان پرطرفدارترین رنگ در میان افراد جوان  سطح انرژی فضا را بالا می برد و برای محیطهایی که نیاز به مقدار زیادی انرژی و هیجان دارند، انتخاب مناسبی است. در اتاق نشیمن و ناهارخوری، قرمز افراد را به سمت همدیگر هدایت می کند و گفتگوها را شکل می دهد.

اما رنگ آرام سبز ،رنگی که کمترین احساس خستگی را به چشم می دهد. وقتی که با آبی آرامش بخش و زرد پرانرژی همراه شود یکی از مناسب ترین ترکیب ها برای رنگ آمیزی اتاق به شمار می رود. و رنگ زردکه  برای استفاده در آشپزخانه، غذا خوری و حمام مناسب است، چرا که انرژی و شادی را القا می کند. در هال ، ورودی ها و فضاهای کوچک، رنگ زرد وسعت و خوشامد گویی را نشان می دهد. 

تصاویر تزیینات و چیدمان اتاق غذاخوری در رنگهای شاد

رنگ اتاق غذاخوری

انتخاب مناسب رنگ اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری

طراحی های مدرن در رنگ اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری

دکوراسیون و رنگ اتاق غذاخوری مدرن

رنگ اتاق غذاخوری مدرن

تزیینات و رنگ اتاق غذاخوری مدرن

رنگ اتاق غذاخوری

 رنگ اتاق غذاخوری و تزیینات مدرن فضا

 

 رنگ اتاق غذاخوری

کاغذ دیواری و  رنگ اتاق غذاخوری 

 رنگ اتاق غذاخوری

طرح و  رنگ اتاق غذاخوری 

 رنگ اتاق غذاخوری

مدل میز و  رنگ اتاق غذاخوری 

 رنگ اتاق غذاخوری

طرح جدید میز و  رنگ اتاق غذاخوری 

 رنگ اتاق غذاخوری

چیدمان و ترکیب  رنگ اتاق غذاخوری 

 رنگ اتاق غذاخوری

دکوراسیون و  رنگ اتاق غذاخوری 

 

ایده های نو دکوراسیون و رنگ اتاق غذاخوری + تصاویر

ایده های نو دکوراسیون و رنگ اتاق غذاخوری + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف