نمناک دنیای مددکوراسیون منزل بازی رنگهای شاد در 10 اتاق غذاخوری مدرن + تصاویر
رنگ اتاق غذاخوری ، دکوراسیون اتاق ناهار خوری
سبز ، زرد و نارنجی رنگهای پرانرژی هستند که در صدر طیف رنگ اتاق غذاخوری استوایی قرار دارند. یک اتاق گرمسیری شاد و صمیمی با ایده های نو و چیدمانی مدرن.

رنگ اتاق غذاخوری را گرمسیری کنید

رنگ سبز جنگلها و نارنجی غروب آفتاب و زرد میوه های استوایی همه را کنار یکدیگر بچینید تا اتاق غذاخوری را دچار تحول و دگروگونی زیبا کنید .ایجاد تفاوت در سبک و رنگ می تواند گریزی دوست داشتنی از یکنواختی ها باشد و برای این هدف استفاده از رنگ های گرمسیری می توان یک ایده ناب باشد ، ایده ای که فضای غذاخوری را تبدیل به محیطی با رنگهای پرجنب و جوش می سازد . یکی از مزایای استفاده از این طی رنگها در کنار هم القای حس مثبتی است که در روانشناسی رنگها به آن بسیار پرداخته شده است.

 همانطور که می دانید یکی از مزایای داتشن اتاق غذاخوری گرمسیری استفاده از طیف گسترده رنگ است که شما می توانید بدون ایجاد حس زرق و برق و تبدیل فضا به یک محیط صمیمی از آن بهره بگیرید. اگر استفاده از رنگهای سرد مثل آبی و سفید را هم قصد دارید در میان رنگ اتاق غذاخوری منزلتان بگنجانید بهتر است با یک خط رنگ فیروزه ای و یا سفید صدفی در دل رنگها گرمسیری حرکت کنید. مثل همیشه باید تعادل را رعایت کنید تا گرما یا سردی رنگها نتیجه عکس نداشته باشد. در جزئیات تصاویر دقت کنید و ببینید که چطور یک اتاق غذاخوری شیک با رنگ زمینه گرم با ورود یک قفسه و یا میز به رنگ سرد به تعادل رسیده است . استفاده از تزیینات جذاب در دیوارها و بخش های دیگر هم نکاتی هستند که به درستی در عکس دکوراسیون داخلی اتاق ناهارخوری این بخش اجرا شده اند.

عکس های دکوراسیون داخلی و تزیینات شیک رنگی در اتاق غذاخوری 

رنگ اتاق غذاخوری

رنگ های گرمسیری در اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری

عکس دکوراسیون داخلی شیک اتاق غذاخوری با رنگ شاد

رنگ اتاق غذاخوری

چیدمان زیبا در دل اتاق غذاخوری مدرن به رنگ گرم

رنگ اتاق غذاخوری

جدیدترین طراحی های اتاق غذاخوری با ترکیب رنگ زیبا

رنگ اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری

طراحی اتاق غذاخوری استوایی با رنگهای آرامبخش

رنگ اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری

رنگبندی حرفه ای اتاق غذاخوری و میز ناهار خوری خانه عروس

رنگ اتاق غذاخوری

رنگ اتاق غذاخوری , جدیدترین دکوراسیون و میزناهارخوری

بازی رنگهای شاد در 10 اتاق غذاخوری مدرن + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف