نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون اتاق نوزاد پسر با ترکیب رنگ سبز و صورتی!
اتاق نوزاد پسر ، سیسمونی
هیچکدام از والدین رنگ صورتی را برای اتاق پسرشان انتخاب نمیکنند و آن را رنگی کاملا دخترانه میدانند اما از رنگ صورتی هم میتوان در اتاق نوزاد پسر استفاده کرد.
بازدید : 2,797 نفر

اتاق نوزاد پسر با رنگ صورتی

وقتی می فهمید که فرزند شما دختر است یا پسر، افکار زیادی به ذهن شما خطور می کند, اولین چیزی که درباره اتاق نوزاد به ذهنتان میرسد تم اتاق اوست که باید چه رنگی باشد.

فرزند من به زودی به دنیا می آید. ما فکر می کردیم دختر کوچکی در راه است و به همین دلیل تعدادی از اجزای سیسمونی مانند روتختی، بالش و پتو را به رنگ صورتی خریده ایم. ولی بعد متوجه شدیم که فرزند پسری در راه است. تخت، کمد، فرش و باقی وسایل را به چه رنگی بگیرم تا دکوراسیون اتاق نوزاد پسر داشته باشم؟

 بسیاری از روانشناسان و افراد با تجربه معتقدند که کودک از زمان تولد می تواند رنگ ها را تشخیص دهد و در ضمیر نا خودآگاهش تاثیرگذار باشد. بنابراین خوب است که به سراغ رنگ هایی بروید که با صورتی هماهنگ باشند. رنگ سبز از جمله رنگ هایی است که با محدودیت جنسیتی کمتری دارد ولی اگر در کنار رنگ صورتی به درستی استفاده شود برای اتاق نوزاد پسر نیز انتخاب درستی است. همچنین رنگ آبی را می توانید برای باقی وسایل اتاق نوزاد ایرانی به کار ببرید تا تم اتاق پسرانه بیشتر شود.

 

اتاق نوزاد پسر

تم اتاق نوزاد پسر سبز و صورتی

 در مورد انتخاب رنگ مکمل برای صورتی به رنگی که در وسایل خریداری شده تان وجود دارد، توجه کنید. به کمک آن می توانید ببینید که کدام رنگ را بهتر است برای کمد، تخت خواب، پرده و فرش انتخاب کنید. البته فراموش نکنید که با رشد کودکتان در مدت کوتاهی مجبور به تعویض همه وسایل او می شوید، پس وسواس زیادی به خرج ندهید.

دکوراسیون اتاق نوزاد پسر با ترکیب رنگ سبز و صورتی!

دکوراسیون اتاق نوزاد پسر با ترکیب رنگ سبز و صورتی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از چیدانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف