رنگ سقف پذیرایی
رنگ سقف پذیرایی منزل اکثر ایرانی ها سفید است اما شما با رنگ های خاص تر طراحی داخلی منزل تان را لوکس کنید.

بهترین رنگ برای سقف پذیرایی

طراحان دکوراسیون داخلی سقف را پنجمین دیوار منزل میدانند و معتقدند سقف در زیبایی دکوراسیون بسیار موثر است، با انتخاب رنگ مناسب برای سقف زیبایی منزل تان را دوچندان کنید . در این بخش از دنیای مد نمناک راهنمای انتخاب رنگ سقف پذیرایی را مشاهده میکنید.

رنگ سقف پذیرایی

راهنمای انتخاب رنگ سقف پذیرایی

رنگ سفید برای سقف پذیرایی یک انتخاب کلاسیک است که بسیار مورد توجه قرار میگیرد، سقف سفید روشن و تمیز است طوری که باعث بزرگتر دیده شدن فضا میشود. سقف سفید مانند یک بوم خالی است که شما با هرچیزی که بخواهید میتوانید تکمیل اش کنید، رنگ سفید اولین انتخاب هر ایرانی برای سقف منزل است فقط باید حواس تان باشد که بین رنگ سقف و دیوارها هماهنگی ایجاد کنید.

رنگ سقف منزل

رنگ سقف منزل را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب رنگ های تیره برای سقف شاید به نظر ترسناک باشد اما برعکس باعث لوکس تر شدن منزل میشود، مثلا اگر برای سقف رنگ قهوه ای تیره انتخاب کنید و برای دیوار ها کاغذ دیواری کرم قهوه ای در نهایت خانه ای گرم و شیک خواهید داشت. حواس تان باشد سقفی که رنگ تیره دارد باید با وسایلی که رنگ روشن دارند ست و هماهنگ شود.

رنگ کناف سقف پذیرایی

رنگ های خاص برای سقف منزل

اگر سقف پذیرایی منزل طرح چوبی داشته باشد خانه ای مجلل و باکلاس خواهید داشت به شرطی که وسایل منزل تان نیز طرح چوبی داشته باشند، در چنین خانه هایی نورپردازی اهمیت ویژه تری پیدا میکند.

سقف چوبی

سقف چوبی اتاق پذیرایی

هرگز از انتخاب رنگ سیاه برای سقف منزل نترسید، وقتی رنگ سیاه را برای سقف انتخاب میکنید در واقع سیاهی سقف محو میشود تمام توجه ها به دیوارهای روشن جلب میشود. خانه ای با سقف سیاه کاملا خاص و امروزی است.

سقف مشکی منزل

سقف مشکی رنگ منزل 

 

سقف پذیرایی را چه رنگی کنیم بهتر است؟

3.127
این مطلب مفید بود ؟1710
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی