دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی رنگ مویی که نباید استفاده کنید
رنگ مو ، رنگ مو
در میان مارکهای ایرانی و خارجی رنگ مو یک برند بدون مجوز در حال تولید است که به همین دلیل توصیه می شود از این رنگ مو استفاده نشود.
بازدید : 8,369 نفر

رنگ موی که نباید به مو زد

متاسفانه امروزه به دلیل استفاده گسترده خانم ها از لوازم آرایشی عده ای سودجود اقدام به تولید رنگ مو هایی بدون مجوز و داشتن نشان ارزیابی کرده اند . رنگ موهایی که با نام تجاری LANCOME توزیع و عرضه می شوند، هیچگونه مجوزی اعم از تاسیس، واردات، تولید، توزیع و عرضه از اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ندارند.

رنگ مو

رنگ موی غیر بهداشتی و بدون مجوز

در این رابطه سازمان غذا و دارو اعلام کرد:در روزهای گذشته طی نامه ای از معاونان غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور خواسته شده است تا اقدام لازم و فوری برای جمع آوری فرآورده های مذکور از سطح عرضه مبذول داشته و نتیجه اقدامات را به اطلاع اداره کل متبوع برسانند.

در این اطلاعیه از کسانی که فراورده های غیر مجاز نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می کنند درخواست شده که موضوع را به اطلاع نزدیک ترین معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و نیروی انتظامی رسانده یا طی تماس با شماره تلفن 66405569 روابط عمومی سازمان غذا و دارو را جهت اقدامات مقتضی آگاه کنند.

رنگ مویی که نباید استفاده کنید

برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف