نمناک اخبارگوناگون رنگ مو زن باردار را تبدیل به هیولا کرد! + تصاویر
رنگ مو زن باردار ، حساسیت زن حامله به رنگ مو
رنگ مو زن باردار را به وضعیت دردناکی دچار کرد ، صورت زن جوان دو برابر شده بود به طوری که اطرافیان با دیدن او وحشت می کردند.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395
بازدید : 17,563 نفر

آلرژی وحشتناک زن باردار به رنگ مو

زن باردار بعد از استفاده از یک رنگ مو به وضعیت دردناکی دچار شد حساسیت به ترکیبات شیمیایی رنگ مو صورت او را دو برابر کرد به طوری که این زن با دیدن چهره ای در آینه وحشت زده شد.

"سامانتا اسپلی" 29 ساله ساکن یورک شایر به دلیل بی توجهی به خطرات رنگ کردن مو در دوران بارداری چهره اش را دچار تغییرات ترسناکی کرد.

او برای تغییر رنگ موهایش برخلاف هشدارهای پزشک تصمیم به استفاده از رنگ موی شیمیایی گرفت که چند روز بعد از رنگ کردن موها و زمانی که از خواب بیدار شد حساسیت روی چهره به خوبی نمایان شده بود.

رنگ مو زن باردار

رنگ مو زن باردار

وضعیت ترسناک زن باردار بعد از رنگ کردن موهایش

سامانتا می گوید بعد از رنگ کردن موهایم شب بدون آنکه احساس مشکلی داشته باشم خوابیدم اما صبح روز بعد وقتی از خواب بیدار شدم چشمانم به سختی باز می شد احساس کردم یک وزنه روی صورتم است ، مقابل آینه که رفتم وحشت زده شدم  درست شبیه هیولا شده بودم.

 در حال حاضر به تجویز پزشک یک هفته است که از خانه بیرون نرفته ام چرا که بایستی داروهای ضد آلرژی که برایم تجویز شده در شرایط خاصی مصرف کنم.

او در مصاحبه با دیلی میل گفت :دوست دارم همه زنان بدانند که نباید بدون توجه به نوع رنگ مو و وضعیت جسمی دست به این کار بزنند ، من در حال حاضر به خاطر یک بی دقتی تبدیل به هیولا شده ام ،( با خنده تکرار می کند ) بله درست مثل یک هیولا که بچه های فامیل با دیدن من وحشت کرده و سعی می کنند جایی دور از من باشند.

رنگ مو زن باردار را تبدیل به هیولا کرد! + تصاویر

رنگ مو زن باردار را تبدیل به هیولا کرد! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 29
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف