نمناک دنیای مدگوناگون برترین و محبوب ترین رنگ موی سال 97 + تصاویر
رنگ مو ، محبوب ترین رنگ موهای سال 97
در این قسمت از نمناک با برترین و محبوب ترین رنگ موهای سال 97 آشنا شوید.

کدام رنگ مو ها جزو محبوب ترین های سال 97 هستند

اگر به دنبال تغییر و زیبایی در سال 97 هستید این قسمت از نمناک را که به معرفی برترین و محبوب ترین رنگ موهای سال 97 می پردازد از دست ندهید.

با محبوب ترین رنگ موهای سال 97 آشنا شوید

تغییر رنگ مو در سال جدید می تواند به کوچکی ایجاد چند هایلایت روشن روی مو باشد و یا به بزرگی آغشته کردن مو به رنگ بنفش روشن. در طی سال های گذشته شاهد استفاده از انواع رنگ های رنگینکمانی روی مو بودیم ولی در رنگ موی 97 بیشتر شاهد رنگ های مرسوم تر خواهیم بود .

رز بلوند

در سال 2018 پس از آنکه برند آرایشی لورآل پاریس رنگ موهای خود را معرفی کرد، رنگ رز بلونددر راس لیست قرار داشت. این رنگ ترکیبی از رنگ صورتی و رزگلد است. البته به دست آوردن جلوهاصلی این رنگ تا حدی چالش برانگیز است، چراکه نتیجه کار به سادگی به رنگ صورتی و یا بلوندگرایش پیدا می کند ولی اگر بتوانید آن را خوب از آب درآورید، یک رنگ موی بی نهایت زیبا خواهیدداشت .

رنگ مو

رنگ رز بلوند یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

هایلایت مو در قسمت قاب صورت

با تکنیک های رنگ کردن مو در خانه و یا با استفاده از فویل، قسمت جلو سر را هایلایت کنید تابرای صورت قاب ایجاد شود، نتیجه آن جلوه ای طبیعی و زیبا خواهد بود .

رنگ موh

هایلایت در قسمت جلو موها یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

زغالی

اگر موهایتان به طور طبیعی شروع به خاکستری شدن کرده است، لازم نیست سریع برای پوشاندن آنبه سالن بروید. خاکستری دودی و زغالی از رنگ های مد هستند و در سایه رنگ های تیره تا روشن نیزمتفاوت است .

رنگ مو

رنگ مو زغالی یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

دارچینی کاراملی

گرچه شاید این رنگ مو چیزی شبیه یک نوشیدنی به نظر برسد. ولی یکی از رنگ های ایده آل برایخانم هایی با موهای تیره است تا کمی سبک موهایشان را متفاوت کنند، این هایلایت ها که ترکیبی ازسایه رنگ قرمز و کاراملی است به خوبی با موهای تیره ترکیب می شوند .

رنگ مو

رنگ مو دارچینی کاراملی یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

شرابی

این رنگ را چه شرابی ، زرشکی ، بادمجانی و یا ماهگونی تیره و … بنامید، یکی از رنگ های فریبندهاست. این رنگ یکی از رنگ های ساده برای دختران مو مشکی یا قهوه ای است و به خوبی می توانندبا این رنگ روی موها هایلایت ایجاد کنند. به ویژه اگر بخواهید از این رنگ برای اولین بار استفاده کنید،روش ترکیبی آن ایده آل تر است .

رنگ مو

رنگ مو شرابی یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

بلوند مرواریدی

این رنگ مو به اندازه رنگ مو پلاتینی که در طی چند سال گذشته بسیاری از سلبریتی ها آن را امتحانکردند، نمایشی نیست ولی به آن شباهت دارد. این رنگ مانند آن است که موهای خود را با یک گردنبندمرواریدی پوشانده باشید .

رنگ مو

بلوند مرواریدی یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

بیبی لایتس (هایلایت های ملایم)

گرچه اکنون چند سالی است رنگ موهایی با هایلایت ملایم طرفداران زیادی دارد ولی در سال 97 همچنانبا قدرت بیشتری باقی خواهند ماند. این تغییر روی موها بسیار ظریف و زیبا است و به هیچ وجه رویموهایتان جلوه ای نمایشی ایجاد نمی کند و برای خانم هایی که نمی خواهند تغییر رنگ مویشان زیاد مشخصشود، ایده آل است .

رنگ مو

هایلایت بیبی لایتش یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

نوشابه وانیلی

نمی توان کاملا این رنگ را نوشابه ای دانست ولی این رنگ مو یک رنگ طلایی است که ترکیبی از رنگقهوه ای و بلوند به نظر می رسد و پوست را درخشان تر نشان می دهد .

 رنگ مو

قهوه ای بلوند یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

بلوند کره ای

انواع سایه رنگ های بلوند در سال 97 بسیار محبوب خواهند بود و این بلوند گرم که بیشتر از آنکه شبیهدکلره باشد ، طبیعی به نظر می رسد از جمله محبوب ترین رنگ ها است. رنگ بلوند کره ای به ویژهبرای فصل بهار و تابستان امسال ایده آل تر است .

رنگ مو

بلوند کره ای یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

بنفش مایل به ارغوانی شکلاتی

گرچه شاید این نام بیشتر شبیه یکی از محصولات جدید نوشیدنی به نظر برسد ولی یکی از محبوب ترینرنگ های سال 97 خواهد بود. این رنگ برای خانم های مو مشکی که دوست دارند روی موهایشانتغییر ایجاد کنند ولی دوست ندارند چندان با موهای طبیعی شان متفاوت باشد، مناسب است .

 رنگ مو

قهوه ای بنفش یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

مسی

می توان این رنگ را نارنجی سوخته توصیف کرد، رنگ مسی یکی از بهترین روش ها برای کاربردرنگ قرمز روی مو است. خانم هایی که موهایشان قهوه ای و یا بلوند توت فرنگی است ، می توانندبا ایجاد هایلایت و یا لولایت (تیره تر کردن رنگ) روی موهایشان به این رنگ مو دست پیدا کنند .

رنگ مو

رنگ مو مسی یکی از محبوب ترین رنگ موهای سال 97

جدیدترین و پرطرفدارترین رنگ مو در سال 2018

برترین و محبوب ترین رنگ موی سال 97 + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از پرشین وی / ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف