نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون منزل با استفاده از رنگ های خنثی
رنگ های خنثی ، رنگ های خنثی در دکوراسیون
استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل طرفداران زیادی دارد به همین دلیل برای آشنایی بیشتر به معرفی رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل می پردازیم.

کاربرد رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل

رنگ ها نقش مهمی در دکوراسیون منزل دارند و میتوانند محیط خانه را به محیطی امن و آرامبخش تبدیل کنند و یا برعکس . رنگ های خنثی گزینه های بسیار خوبی برای دکوراسیون خانه هستند زیرا با هر ترکیب و هر رنگی جور می شوند و به فضا، نمای زیبایی می بخشند.

شاید استفاده از واژه «امن» برای این رنگ ها بد نباشد زیرا هیچ گاه کهنه و قدیمی نمی شوند. به کارگیری رنگ ها در طراحی داخلی خانۀ شما نقش به سزایی ایفا می کند. شناخت رنگ ها، تنوع، هارمونی و هماهنگی های رنگی مناسب، در رنگ آمیزی فضا ها و جلوه کردن وسایل خانه تان بسیار مؤثرند. با صرف کمی زمان و سلیقه برای انتخاب رنگ دیوار ها و وسایل خانه، می توانید مطابق میل تان، فضای آرامش بخشی برای خود و میهمانان تان فراهم نمایید.

بیشتر افراد هنگام دکوراسیون رنگ های خنثی را به دلیل انعطاف پذیر بودن آن ها به سایر رنگ ها ترجیح می دهند. دیوارهای خنثی مانند بوم نقاشی می مانند که می توانید اطراف آن را با رنگ ها و وسایل دلخواه تزیین کنید.

دکوراسیون خانه با رنگ های خنثی

ترکیب آبی و خاکستری روشن
یکی از رنگ های خنثایی که می توانید در خانه از آن استفاده کنید، ترکیب آبی و خاکستری روشن است.
این رنگ یادآور آسمان آبی است. می توان آن را جزو رنگ های سرد خنثی به حساب آورد. در صورتی که سایر قسمت های خانه به رنگ گرم باشد، ممکن است با آن همخوانی نداشته باشد. اما به کار بردن بسیاری از رنگ های تند به آن می آید و با آن جلوه می کند.

رنگ های خنثی

رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل جایگاه ویژه ای دارند

خانه خود را با این رنگ و رنگ های تند نارنجی و قرمز در قالب وسایلی چون قاب عکس، گلدان و کوسن های مختلف پرجلوه و غنی نشان دهید.
بژ
رنگ بژ طیف های مختلفی دارد. بعضی کم رنگ و بعضی پررنگ آن را می پسندند. از جمله ویژگی های رنگ بژ آن است که با هر نوع دکوری از قدیمی گرفته تا جدید و مدرن می آید و آرامش بخش است.
سبز زیتونی
سبز زیتونی روشن جزو رنگ های نرم و خنثی است. از این رنگ می توان هم در اتاق پذیرایی و هم در اتاق خواب استفاده کرد. این رنگ با دکوراسیون قدیمی ولی شیک یا سبک های رومانتیک بسیار می آید.
کرم
کرم برای بزرگ تر و روشن تر جلوه دادن یک اتاق بسیار مناسب است. این رنگ گرم ولی خنثی با هر نوع دکور و سبکی همخوانی دارد. برای جاهای کوچک بسیار مناسب و آن را بزرگ تر نشان می دهد.
در هنگام خرید خانه بسیاری این رنگ را ترجیح می دهند بنابر این خانه هایی با این رنگ زودتر فروش می رود.

دکوراسیون منزل با استفاده از رنگ های خنثی

دکوراسیون منزل با استفاده از رنگ های خنثی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از آسمونی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف