نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی رنگ کردن مو مردان متناسب با رنگ پوست
رنگ كردن مو مردان ، رنگ مو مردان
اگر موهایتان سفید شده و میخواهید آن ها را پنهان کنید با رعایت این نکات میتوانید موهایتان را رنگ کنید و رنگ مویی طبیعی داشته باشید.

نکات رنگ کردن مو مردان

اگر شما هم جزو آقایانی هستید که موهایتان رو به سفید شدن میرود و شما از این بابت ناراضی هستید نگران نباشید میتوانید به راحتی موهایتان را رنگ کنید طوری که حتی کسی متوجه نشود. درست است که موهای جوگندمی جذابیت خاصی به آقایان میبخشد اما برخی از مردان این حالت را دوست ندارند و میخواهند با رنگ کردن موهایشان جوانتر شوند.

انتخاب رنگ مو هم بستگی به رنگ پایه موهایتان دارد مثلا اگر موهای مشکی دارید باید رنگ مشکی انتخاب کنید که درجه تیره و روشنی آن متفاوت است.

رنگ کردن مو مردان

ترفندهای رنگ کردن مو مردان

رنگ مو باید متناسب با رنگ پوست انتخاب شود, اگر رنگ مو با پوست همخوانی نداشته باشد چهره را خسته و بی حال میکند. اگر انتخاب رنگ مو از میان مارک ها و رنگ های مختلف برایتان سخت است با ما همراه باشید تا بگوییم چه رنگ مویی مناسب شما است.

اگر میخواهید به جز رنگ مشکی رنگ موهای دیگری انتخاب کنید باید بر اساس تن پوست تان رنگ مو انتخاب کنید. رنگ پوست تان را با نگاه کردن به رگ های ساعد میتوانید تشخیص دهید, رگ های آبی یعنی تن پوست سرد و رگ های سبز یعنی تن پوست گرم.

  • تن پوست گرم:بهترین رنگ مو برای این افراد مشکی و قهوه ای است.
  • تن پوست سرد:رنگ موهای روشن مناسب با رنگ پوست انتخاب کنید.

نکته:جنس موی مردان با زنان فرق میکند و رنگ پذیری بهتری نسبت به خانم ها دارد پس باید از رنگ موهای مخصوص آقایان استفاده کنید تا موهایی طبیعی تر داشته باشید.

رنگ کردن مو مردان با توجه به تن پوست گرم و سرد

رنگ کردن مو مردان متناسب با رنگ پوست
: امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟
11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف