نمناک سرگرمیدیدنی ها بلند قدترین نوجوان جهان کیست؟ + عکس
قدبلندترین نوجوان ، رن کیو قدبلندترین نوجوان
یک نوجوان یازده ساله به نام رن کیو در شهر سیچوان در کشور چین با قد 2.06 متری بدون هیچ مشکلی و با رشد طبیعی به عنوان قدبلندترین نوجوان در کشورش شناخته شده است.

قدبلندترین نوجوان 11 ساله با قد 2.06 متری

 در چند روز اخیر ، مطلبی در بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که یک نوجوان 12 ساله از کانادا دارای قد 2.11 متری بود و در زمینه بسکتبال فعالیت داشت اما یک نوجوان یازده ساله دیگر به نام رن کیو از شهر سیچوان واقع در چین دارای تفاوتی چشمگیر نسبت به هم کلاسی های خود است که جزئیات کامل این نوجوان یازده ساله را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
رن کیو که یک دانش آموز مقطع ابتدایی است دارای قدی باورنکردنی 2.06 متری می باشد که به گفته خودش فکر می کند که فرد قد بلند پایه ششم در سطح کره زمین می باشد.
طبق آخرین اطلاعات منتشر شده،میزان قد متوسط برای هر نوجوان یازه ساله 1.453 متر می باشد اما رن کیو زمانیکه دوران مهد کودک را به پایان رساند قد 1.4متری داشت.
رن کیو قدبلندترین نوجوان

قدبلندترین نوجوان 11 ساله چینی

همچنین به علت قد بلند رن کیو،بر روی صندلی جداگانه و مخصوص می نشیند و زمانیکه بر روی صندلی می نشیند می تواند به تمام کلاس تمرکز کند.معلم های رن نیز این چنین گفتند،که برای اولین بار احساس کردند که رن یک فرد میان سال است .اما با این وجود او تنها 11 سال دارد و امیدوار است که نامش در کتاب گینس به عنوان یک دانش آموز مقطع ششم با قد 2.06 متری ثبت شود.پدر بزرگ و مادر بزرگ رن نیز در مورد او این چنین گفتند:قد رن چنان بلند است که حتی دیگر فرزندانم در کنار او دارای قدی کوتاه هستند.

رشد طبیعی رن کیو

رن دارای هیچ اختلال هورمونی و یا غده هیپوفیزی نمی باشد و رشد طبیعی دارد و تنها به میزانی ژن او نسبت به هم کلاسی هایش متفاوت است.با این وجود او قد بلندی دارد و مشکلات زیادی نیز حتما باید او را آزرده سازند.برای مثال ممکن است از جانب دوستانش مورد تمسخر قرار بگیرد و یا در هنگام ورود به کلاس،سر او با چهارچوب درب برخورد کند و...

قدبلندترین نوجوان 11 ساله در چین

بلند قدترین نوجوان جهان کیست؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف