رهایی از استرس در هتل
رهایی از استرس و اضطراب در عصر مدرن یک خواسته ی همگانی است. زن و مرد یه یک اندازه از این مشکل رنج می برند. مثل همیشه ژاپنی ها راه کاری متفاوت برای رفع استرس و اضطراب ابداع کرده اند و آنهم هتلی برای گریه زنان است.

هتلی مخصوص گریه کردن زنان برای رهایی از استرس

 رهایی از استرس و رسیدن به آرامش اعصاب در کشور ژاپن با راه و روشی جالب انجام می شود. ژاپنی ها هتلی را برای گریه ی زنان اختصاص داده اند که در سالن های مخصوص این هتل زنان با قرار گرفتن در فضای خاص به راحتی گریه می کنند و به گفته ی خودشان بعد از اقامت یک شب در این هتل از استرس و اضطراب خلاص شده و به آرامش روانی می رسند.

 هتل Mitsui Garden Yotsuya در توکیو معروف به هتل گریه ی زنان این روزها میهمانان زیادی دارد. 

هتلی برای گریه زنان

شرایط این اتاق برای گریه کردن

 

این هتل اتاق مخصوص گریه کردن دارد که زنان با استراحت در این اتاق ها و قرار گرفتن در شرایط مخصوص بدون هیچ مانعی شروع به گریه کردن می کنند.

این هتل امکاناتی هم دارد که به زنان کمک می کند تا راحت تر گریه کنند. این امکانات شامل فیلم های غم انگیز همچون فیلم Mitui و کتاب هایی با داستان های خاص است.

در این سالن خدماتی مانند در اختیار گذاشتن دستمال کاغذی فوق العاده نرم و نیز بخور آ ب گرم چشم برای تسکین پف و ورم کردگی چشم در اختیار بانوان قرار می گیرد. 

 هتلی در ژاپن

تاثیر گریه کردن بر روی این خانم ها 

 

گریه به این زنان کمک می کند تا استرس و تنش های روحی روانی خود را کنار بگذارند و با آرامش به خانه باز گردند.

 یک شب اقامت در اتاق گریه برای خانم ها در حدود 80 دلار است و نکته مهم انحصاری بودن این خدمات برای خانم ها و نه آقایان است. 

استرس ، رهایی از استرس در هتلی برای گریه زنان

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
نظرات
وبگردی