نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان رهایی از استرس در هتلی برای گریه زنان
رهایی از استرس ، گریه و اشک
رهایی از استرس و اضطراب در عصر مدرن یک خواسته ی همگانی است. زن و مرد یه یک اندازه از این مشکل رنج می برند. مثل همیشه ژاپنی ها راه کاری متفاوت برای رفع استرس و اضطراب ابداع کرده اند و آنهم هتلی برای گریه زنان است.

هتلی مخصوص گریه کردن زنان برای رهایی از استرس

 رهایی از استرس و رسیدن به آرامش اعصاب در کشور ژاپن با راه و روشی جالب انجام می شود. ژاپنی ها هتلی را برای گریه ی زنان اختصاص داده اند که در سالن های مخصوص این هتل زنان با قرار گرفتن در فضای خاص به راحتی گریه می کنند و به گفته ی خودشان بعد از اقامت یک شب در این هتل از استرس و اضطراب خلاص شده و به آرامش روانی می رسند.

 هتل Mitsui Garden Yotsuya در توکیو معروف به هتل گریه ی زنان این روزها میهمانان زیادی دارد. 

هتلی برای گریه زنان

شرایط این اتاق برای گریه کردن

 

این هتل اتاق مخصوص گریه کردن دارد که زنان با استراحت در این اتاق ها و قرار گرفتن در شرایط مخصوص بدون هیچ مانعی شروع به گریه کردن می کنند.

این هتل امکاناتی هم دارد که به زنان کمک می کند تا راحت تر گریه کنند. این امکانات شامل فیلم های غم انگیز همچون فیلم Mitui و کتاب هایی با داستان های خاص است.

در این سالن خدماتی مانند در اختیار گذاشتن دستمال کاغذی فوق العاده نرم و نیز بخور آ ب گرم چشم برای تسکین پف و ورم کردگی چشم در اختیار بانوان قرار می گیرد. 

 هتلی در ژاپن

تاثیر گریه کردن بر روی این خانم ها 

 

گریه به این زنان کمک می کند تا استرس و تنش های روحی روانی خود را کنار بگذارند و با آرامش به خانه باز گردند.

 یک شب اقامت در اتاق گریه برای خانم ها در حدود 80 دلار است و نکته مهم انحصاری بودن این خدمات برای خانم ها و نه آقایان است. 

استرس ، رهایی از استرس در هتلی برای گریه زنان

رهایی از استرس در هتلی برای گریه زنان
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف