نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان راه خلاص شدن از استرس با آدامس جویدن!
رهایی از استرس ، رهایی از استرس و اضطراب
اگر در شرایط خاص و پر از تنشی هستید و نمی توانید استرس خود را کنترل کنید فورا یک آدامس بجوید و نتیجه آن را در رهایی و کاهش استرس و اضطراب ببینید.

راه سریع رهایی از استرس و اضطراب شدید

رهایی استرس و اضطراب یعنی رسیدن به آرامش اعصاب و روان. محققان در تازه ترین مطالعات خود بر روی 40 زن و مرد به راهی جالب و ساده برای رفع سریع استرس و نگرانی دست یافته اند.

ترفند رهایی و خلاص شدن از استرس

برای کاهش استرس و اضطراب راه و روش های گوناگونی وجود دارد که جویدن آدامس یکی از آنهاست.راههای کاهش استرس و اضطراب یکی از عناوینی است که در دنیای مجازی بسیار جستجو می شود همین دلیلی برای محققان است تا در این زمینه بیشتر تحقیق و مطالعه کنند ؛ نتیجه این تحقیقات را در ادامه این بخش از سلامت روان در نمناک خواهید خواند.

 رهایی از استرس و بیخوابی

راه نجات و رهایی از استرس و اضطراب

تاثیر جویدن آدامس برای رهایی از استرس و اضطراب:

میلیون ها تماشاچی فوتبال به این نکته توجه کرده اند که مربیان و بازیکنان فوتبال حرفه ای در کشورهای اروپایی به خصوص در تیم های مطرح مدام در حال جویدن آدامس هستند. این جویدن علتی دارد و آن هم رهایی از تنش ها و استرس و اضطراب مسابقات حساس است.

نتیجه تحقیقات و مطالعاتی که در زمینه کاهش استرس و اضطراب در Journal Of Prosthodontic Research منتشر شده بود حاکی از ان بود که جویدن 3 دقیقه آدامس تا حد قابل توجهی استرس و اضطراب را کاهش می دهد.

کم کردن استرس

خلاصی و رهایی از اضطراب و استرس در شرایط خاص

راهکاری برای رهایی از استرس با خوردن و جویدن آدامس

در این بررسی 20 من و 20 زن که از لحاظ شرایط روانی و محیطی در معرض استرس شدید بودند مورد بررسی و آزمایش قرار گرفتند و نتیجه ان بود که برای تخلیه و رهایی هر چه سریعتر استرس و اضطراب بهتر است آدامس را با شدت و فشار بیشتری بجوید.

چروفسور اندی اسمیت از دانشگاه کاردیف مسئول این مطالعات بود که در رابطه با تاثیر آدامس در کاهش استرس و اضطراب گفت :" در طی این سالها تحقیقات بسیاری در زمینه راه های کاهش استرس و اضطراب انجام داده ام اما جویدن آدامس البته با فشار و شدت بیشتر، سریعترین نتیجه را برای کاهش استرس و اضطراب داشته است."

پس به یاد داشته باشید در زمان استرس و فشار عصبی شدید تنها کافیست یک عدد آدامس را با فشار و محکم بجوید.
رهایی از استرس با خوردن

نتیجه لذت بخش در رهایی از استرس با آدامس

 

برای رهایی از استرس اینجوری آدامس بجوید!

راه خلاص شدن از استرس با آدامس جویدن!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 26
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 23 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف