نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون برنامه تلویزیونی که رهبر انقلاب را متحیّر کرد !
رهبر انقلاب ، شهیدان
رهبر معظم انقلاب از یک برنامه تلوزیونی توضیح میدهد که درباره وصیت نامه شهیدان بود و باعث حیرت انسان میشود.

برنامه ای که رهبر انقلاب بطور اتفاقی دیدند

رهبر فرزانه انقلاب، بارها در بیاناتشان به این نکته اشاره داشته اند که «وصیت نامه شهدا را بخوانید...» این توصیه در کلام گهربار حضرت امام خمینی(ره) نیز دیده می شود.

تلویزیون یک برنامه ای را دیروز پریروزها پخش میکرد از بعضی از شهدا که بنده تصادفاً چند دقیقه ای دیدم؛ آنچه درباره ی آن شهیدان گفته میشد، یا در وصیت نامه شهیدان درج شده بود، انسان را واقعاً از عظمت روحی این شهید متحیّر میکند.

 

رهبر انقلاب

برنامه ای که رهبر انقلاب درباه شهدا دیدند

 رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره ی شهدای استان های کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی در تاریخ 5 مهر 1395 بیان کردند: «فرض بفرمایید که ما امروز در مورد اسراف، در مورد تعرّض و تجاوز به اموال بیت المال، درباره ی اَشرافیگری حسّاسیّت نشان میدهیم، یعنی [اینها] چیزهایی است که امروز برای مجموعه ی دلسوز جامعه ی ما مسائل مهمّی است، مسائل مطرحی است؛ این شهدای عزیز ما آن روزی که زنده بودند و زندگی میکردند در داخل شهرهایشان، در داخل خانواده هایشان، نسبت به این قضایا چه جوری بودند.

 تلویزیون یک برنامه ای را دیروز پریروزها پخش میکرد از بعضی از شهدا که بنده تصادفاً چند دقیقه ای دیدم؛ آنچه درباره ی آن شهیدان گفته میشد، یا در وصیّت نامه ی آن شهیدان درج شده بود، انسان را واقعاً از عظمت روحی این شهید متحیّر میکند. میگوید من درس خواندم و میترسم که این درس خواندن من -که خرجی برایش شده و هزینه ای شده- تحمیل بر بیت المال بوده و این به گردن من باشد؛ وقتی که من شهید شدم موتور گازیِ من را بفروشید، پولهای بانک من را بگیرید، بروید بدهید به بیت المال به جای آن! اینها درس است؛ اینها درس است.»

برنامه تلویزیونی که رهبر انقلاب را متحیّر کرد !

برنامه تلویزیونی که رهبر انقلاب را متحیّر کرد !
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف