نمناک سبک زندگیموفقیت روانشناسی رنگها در آرایش زنانه، چه رنگ چه شخصیتی
روانشناسی رنگها ، روانشناسی رنگ آرایش
روانشناسی رنگها دنیای وسیعی دارد که در تنها در رنگ لباس و اکسسوارها خلاصه نمی شود. میخواهیم بدانیم رنگ رژلب و یا رنگ لاک ناخن شما از شخصیت شما چه می گوید؟

 روانشناسی رنگهای آرایش و میکاپ زنانه

در رابطه با روانشناسی رنگها چقدر می دانید؟ حتما شنیده اید که رنگهای انتخاب شده توسط شما از شخصیت و روحیات شما می گویند. یکی از جالب ترین شخصیت شناسی و روانشناسی رنگها ، روانشناسی رنگ آرایش است که علاوه بر بیان برخی واقعیت ها نکاتی هم در خود نهفته دارد. در این بخش دو نوع و سبک روانشناسی رنگها در آرایش زنانه را داریم که یکی از شخصیت شما در انتخاب رنگ آرایش می گوید و دیگری راهنمایی برای انتخاب رنگ مناسب آرایش در شرایط خاص است.

روانشناسی رنگها در آرایش 

رژ قرمز

 افرادی که از رنگ قرمز برای آرایش لب ها و لاک ناخن های شان استفاده می کنند غالبا افرادی جسور، شجاع و با اعتماد به نفس اند. این افراد وقتی تصمیم به اجرای کاری بگیرند کمتر کسی می تواند آنها را از انجام آن کار منصرف کند. این افراد معمولا به همه هدف های شان می رسند و دوست دارند در همه مراحل زندگی جزو بهترین ها باشند.

  

 

روانشناسی رنگها

روانشناسی رنگها آرایش در انتخاب رنگ لاک ناخن

لاک صورتی

 رمانتیک ها بیشتر سراغ رنگ صورتی و گلبهی می روند. این افراد احساسات زیادی دارند معمولا اهل فعالیت های هنری هستند و خلاقیت زیادی در کارهای شان دارند. افرادی که این رنگ را برای رژ لب و لاک انتخاب می کنند کمی زودرنج اند به همین دلیل باید در انتخاب کلمات هنگام گفت و گو با آنها خیلی دقت کرد.

  رژ لب گوشتی یا کالباسی

 افرادی که سراغ رژ لب های گوشتی و کالباسی می روند غالبا شخصیت هایی آرام، ساده و خاضع دارند. آنها به شدت در مسائل آسان گیر هستند و خیلی زود می توانند برای مشکلات پیش روی شان راه چاره پیدا کنند. این افراد تمایل زیادی ندارند تا در جمع ها به چشم بیایند. آنها ترجیح می دهند در آرامش و در گوشه ای مهمانی از هم صحبتی با دوستان شان لذت ببرند.

 لاک بنفش

 انتخاب رنگ هایی مثل بنفش که از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به دست می آید انتخاب شخصیت های کمی پیچیده است. آنها آرامش آبی دوست ها و جسوری و هیجان قرمز دوست ها را با هم توأمان دارند. اما این افراد در کنار این حس پارادوکسیکال به شدت افرادی باوقار و متین هستند که هر کسی دوست دارد با آنها هم صحبت شود.

لاک زرد

 اگر شما در گروه افرادی هستید که خارج از برنامه ریزی های برندهای مدساز رنگ زرد را برای لاک ناخن های تان انتخاب می کنید باید بگوییم شما در گروه پرانرژی ترین و شادترین افراد روی زمین هستید. رنگ زرد خبر از شادی درونی شما دارد.

  رنگ موی نارنجی

 انتخاب رنگ نارنجی برای موها اگر چه ممکن است چندان متعارف نباشد اما افرادی که این رنگ مو را برای موهای شان انتخاب می کنند افرادی به شدت اجتماعی با اعتماد به نفس بالا هستند. حتی افرادی که این رنگ را برای رنگ ناخن های شان نیز انتخاب می کنند در گروه افراد اجتماعی با روابط عمومی بالا قرار می گیرند که می توانند با تمام گروه ها و اقشار جامعه ارتباط خوبی برقرار کنند.

 لاک مشکی

 افرادی که لاک مشکی را انتخاب می کنند شخصیت هایی بسیار سنگی و قدرتمند دارند. آنها مانند کوه قوی اند و شخصیت هایی حامی و همیشه همراه دارند. اگر در جمع دوستان تان یک نفر را دارید که لاک مشکی می زند قطعا او می تواند بهترین حامی و دوست شما باشد.

 رژلب نارنجی

 ماجرای خانم هایی که رژ لب نارنجی را انتخاب می کنند اما کمی متفاوت است. آنها دوست دارند همیشه محل توجه باشند. جسارت آنها در انتخاب این رنگ بسیار زیاد است. ماجراجویی و کمی خود شیفتگی از جمله ویژگی های این افراد است که به نظر می رسد با انتخاب رنگ نارنجی برای رژ لب به اوج خود رسیده است.

 رژ لب اکلیلی

 شاید بسیاری از خانم ها برای حضور در مهمانی، عروسی یا یک شب نشینی زنانه باشکوه سراغ رژ لب های اکلیلی و براق بروند، اما افرادی که به شکل روتین تمایل به استفاده از این رژ لب ها دارند افرادی عاشق پیشه، خوشگذران و اهل گشت و گذارند که تعداد بی شماری دوست دارند و می توانند با روابط عمومی خوب در جمع ها حاضر شوند.

  

روانشناسی رنگ آرایش در میکاپ خانم ها:

 رنگها فقط روی چشمهایتان اثر نمیگذارند،آنها می توانند تمامی حواس شما را تحت تاثیر قرار دهند.هر رنگی از رنگین کمان میتواند الهام بخش یک احساس خاص باشد و حتی گمان می رود که رنگهای بخصوصی به کسانی که از آنها استفاده کنند انرژی می دهند و آنها را درمان میکنند.

 حتما در مورد چاکرا شنیده اید که از هندوستان آغاز شده و حالا به طور فراگیری در جهان گسترش یافته است .بطور اساسی نظریه چاکرا می گوید که بدن دارای چاکراها یا نواحی است که مانند مراکز انرژی عمل میکنند.این هفت چاکرای اصلی در یک خط مستقیم از قسمت لگن شروع می شود وتا بالای سر ادامه دارند.هر چاکراهی نشان دهنده یکی از هفت رنگ رنگین کمان است که هرکدام دارای قدرت درمانی و خواص منحصر به فردی هستند.این موضوع را نظریه پیشرفته رنگ می گوییم.

 همه اینها یعنی چه؟ رنگهای آرایشی مورد علاقه شما در واقع به حفظ سلامتی و تعادلتان کمک میکنند و تغییر دادن ظاهرتان شاید بر خلق و خو و انرژیتان تاثیر بگذارد.از پیشنهادات ما که از چاکرا الهام گرفته شده استفاده کنید تا بفهمید که چه طیفی از رنگها برای شما مناسب است.حتی اگر مردد هستید،میتوانید از آن به عنوان بهانه ای برای اضافه کردن رنگهای تازه به مجموعه سایه هایتان استفاده کنید.

 روانشناسی رنگها آرایش

روانشناسی رنگها آرایش و شخصیت شناسی جالب رنگ آرایش زنانه

قرمز :قدرت

چاکرا اصلی در لگن و استخوان نشیمن گاه قرار دارد و مربوط به رنگ قرمز است.این رنگ نشان دهنده سلامتی،قدرت و استحکام است و استفاده از آن عشق،انرژی و خودباوری را افزایش می دهد.

از یک رژ لب یا لاک قرمزاستفاده کنید.وقتی که نیاز به تقویت اعتماد بنفس دارید.

 نارنجی:خلاقیت

این رنگ الهام بخش تخیل و قدرت خلاقیت است.این رنگ تنبلی در کار را از شما دور میکند و به شما انگیزه میدهد.همچنین باعث افزایش میل جنسی فرد میشود که چاکرا ی آن در منطقه لگن قرار دارد.روی گونه ها و لب هایتان از رنگ نارنجی استفاده کنید.وقتی که در مورد یک پروژه یا قرار ملاقات مهم کم صبر و کم طاقت هستید..

 

زرد:وضوح و شفافیت

این رنگ وضوح هوش و غریزه را افزایش میدهد.چاکرای این رنگ در شکم قرار دارد و اگر میخواهید به شکمتان اعتماد کنید این رنگ را بپوشید.از رنگ زرد یا زرد قناری روی چشمهایتان استفاده کنید.

وقتی که در مورد تصمیم گیری کوچک یا بزرگی مردد هستید.

 سبز:تعادل

در حالیکه قرمز بیشتر به عنوان رنگ عشق شناخته میشود،در نظریه چاکرا رنگ سبز حاکم بر تمام افکار احساسی است که منطقه حکمرانیش در چاکرای قلب است.سبز یک رنگ هماهنگ کننده است که میتواند به شما در ارتباط با افراد پیرامونتان احساس آرامش و تعادل دهد.از رنگ سبز روی ناخنها،لبها و چشمهایتان استفاده کنید.وقتی که میخواهید به همه دوستانه نگاه کنید.

آبی:بیان

میخواهید چیزی بگویید؟رنگ آبی نشان دهنده چاکرا ی گلو است و الهام بخش ارتباطات شفاف و صبورانه می باشد.از هر نوع رنگ آبی در هر جایی استفاده کنید.وقتی که در کارتان دچار استرس شدید یا یک مصاحبه یا ارائه مهم دارید. 

نیلی :تخیل و ابتکار

این رنگ کمیاب بنفش-آبی امید و آرزو را افزایش میدهد و باعث می شود که شما به چیزهای بزرگ فکر کنید.چاکرا ی آن در غده صنوبری در مغز(چشم سوم) قرار دارد.از رنگ نیلی روی چشمها و انگشتان دست و پایتان استفاده کنید.وقتی کسل و بی حوصله هستید یا به کمی خلاقیت نیاز دارید.

 بنفش:یگانگی و وحدت

رنگ گرم و زیبای بنفش با بالاترین چاکرا همکاری میکند که در بالای سر قرار دارد.بنفش یک رنگ متحد کننده است که وقتی احساس ضعف یا شکست می کنید به شما کمک میکند.این رنگ سازگارترین رنگ در این فهرست است. از سایه،رژ لب و لاک بنفش استفاده کنید.درمواقعی که می خواهید انرژیتان را حفظ کنید.

روانشناسی رنگها ، روانشناسی رنگها در آرایش زنانه و شخصیت شناسی رنگ میکاپ

روانشناسی رنگها در آرایش زنانه، چه رنگ چه شخصیتی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از مردمان - الو دکتر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
شیلهاک تاریخ دان

شیلهاک تاریخ دان

درود. عالی بود دوست عزیز ،برات آرزوی بهترین ها رو دارم.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف