نمناک سرگرمیفال شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم
رنگ چشم ، رنگ چشم افراد
شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم شیوه ای نوین در روانشناسی است که اگر درست به کار برده شود شاید بتواند موثر واقع شود.

روانشناسی شخصیت از روی رنگ چشم

رنگ چشم افراد با هم تفاوت دارد و این یک ویژگی است که در هنگام تولد همراه انسان است . تفاوت در رنگ چشم افراد خبر از تفاوت در شخصیت افراد میدهد . ما در این مطلب رازهایی را رنگ چشم هایتان از شخصیت شما برملا میکند برایتان بازگو میکنیم.

معمولا انسان ها برای بدست آوردن شناخت بیشتر از دوستان و اطرافیان خود و یا شناخت سطحی از کسانی که برای اولین بار با آنها روبرو می شوند به گزینه های مختلفی پناه می برند که حدس زدن شخصیت طرف مقابل از روی لباس پوشیدن، امضا» و یا شیوه دست دادن او از جمله این امور است. شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم، گزینه جدیدی است که در روابط انسانی بی تاثیر نبوده و چنانچه درست بکار رود مشکلات زیادی را حل خواهد کرد.

رنگ چشم یکی از شاخصه هایی است که از هنگام تولد انسان با او همراه است و قابل تغییر نیست. امروزه روش هایی برای تغییر رنگ چشم ابداع شده است که عمدتا هم توسط پزشکان و جراحان چشم منع میشود اما رنگ واقعی چشم میتواند مطالب بسیاری در مورد شخصیت افراد بازگو کند.

رنگ چشم هایتان راز شخصیت شما را بازگو میکند

A:دوستانه و خودآگاه
اگر رنگ چشم های شما آبی است بسیار مهربان هستید . میتوانید با عشق در میان اطرافیان باشید و به سادگی دوست پیدا کنید. همچنین دقیقا میدانید چه میخواهید و شناخت خوبی از خودتان دارید.
بعضی وقتها کمی خودخواه هستید اما این احتمالا بدلیل این است که واقعا ظاهر خوبی دارید.

رنگ چشم

رنگ چشم رازهایی را درباره شخصیت افراد میگوید

B:آرام و خنده رو
اگر چشمهای شما به رنگ قهوه ای است باید بدانید شما کمی سخت تغییر میکنید. هیچ چیزی وجود ندارد که به سختی شما را دلخور و عصبانی کند , کمی شوخ طبع هستید اما خیلی بروز نمیدهید در صورتیکه اگر شوخ طبعی خود را آشکارا نشان دهید اطرافیان بیش از پیش شما را دوست خواهند داشت

C:مدعی و بی پروا
اگر چشم های شما سبز است نشانگر این است که شما فرد بی باکی هستید, دقیقا میدانید بدنبال چه چیزی هستید و از روبرو شدن با آن ترس ندارید . بدلیل اعتماد به نفس بالایی که دارید در میان اطرافیان زبانزد هستید و این باعث حسادت اطرافیان نسبت به شما میشود.

D:باهوش و آرام
اگر رنگ چشم های شما فندقی است شما فرد بسیار باهوشی هستید , بطور مداوم در حال تجزیه و تحلیل شرایط هستید حتی در مواقعی که دیگران قادر به تحلیل شرایط موجود نیستند.

شما حتی میتوانید شخصیت دیگران را تعبیر و تحلیل کنید و این باعث تحسین اطرافیان است.

شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم

شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 9
برگرفته از بهترین ها / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف