نمناک فرهنگ و هنرچهره ها روایت حبیب ایل بیگی از کودتای ترکیه + اینستاپست
حبیب ایل بیگی ، معاون ارزشیابی سینما
حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی که در ترکیه به سر می برد، از وضعیت این کشور در شرایط کودتا خبر می دهد.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1395

حبیب ایل بیگی شاهد عینی کودتای ترکیه

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی حبیب ایل بیگی که در ترکیه به سر می برد، از وضعیت این کشور در شرایط کودتا خبر می دهد. حبیب ایل بیگی در ساعات اخیر، به سان یک خبرنگار، اوضاع و احوال استامبول را در فضای مجازی گزارش می کند. او در آخرین پست اینستاگرام خود نوشت:«حضور مردم، کار را تمام کرد و کودتاچیان شکست خوردند. سال های دورتر هر چند وقت یک بار در ترکیه نظامی ها کودتا می کردند . حالا در عصر جدید و عصر ارتباطات دیگر نمی شود از این کارها کرد.»

حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی که در ترکیه به سر می برد با انتشار عکسی در فضای مجازی از سلامتی خود خبر داد.

ایل بیگی نوشته است:در هتل هستم و جای نگرانی نیست. ما در طول زندگی مان هم انقلاب و جنگ را تجربه کرده بودیم ولی کودتا را ندیده بودیم که الحمدلله دیدم.

گفته می شود تهیه کنندگان و پخش کنندگان فیلم سالوادور که برای اکران فیلم در سینماهای ترکیه به اسن کشور سفر کرده بودند نیز در استانبول هستند.

پست اینستاگرام حبیب ایل بیگی

حبیب ایل بیگی

حبیب ایل بیگی شاهد عینی کودتا در ترکیه

روایت حبیب ایل بیگی از کودتای ترکیه + اینستاپست

روایت حبیب ایل بیگی از کودتای ترکیه + اینستاپست
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف