نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون روایت خانم کارآفرین از نجات زندگی 44 زن در ماه عسل
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
برنامه ماه عسل شب گذشته میزبان دو خانمی بود که از فراز و نشیب های زندگی سخت خود در گذشته گفتند و از خانم جعفری به عنوان کارآفرین و سفینه نجاتشان تشکر کردند.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396
بازدید : 1,644 نفر

خانم کارآفرین مهمان برنامه ماه عسل شد

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی روز گذشته 20 خرداد 96 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت . احسان علیخانی در برنامه گذشته میزبان یک خانم کارآفرین بود که 44 زن را از زندگی سخت نجات داده بود . مهمانان برنامه احسان علیخانی روایتگر زندگی سخت خود بودند که توسط خانمی جعفری کارآفرین مهمان برنامه از سختی زندگی نجات یافته بودند.

فراز و نشیب های زندگی دو زن در قاب ماه عسل

در ابتدای برنامه دو خانم مهمان برنامه شدند و از زندگی پر فراز و نشیب خود گفتند . یکی از خانم های مهمان برنامه اصالتی عراقی داشت و ماجرای زندگی خود را اینگونه شرح داد:من فوق لیسانس حقوق دارم و در عراق دفتر وکالت داشتم و همسرم هم نمایشگاه ماشین داشت ، زندگی خوبی داشتیم تا اینکه پسرم را دزدیدند و ما مجبور شدیم برای آزادی او 300 میلیون بدهیم و بعد از آن برای ادامه زندگی به ایران آمدیم . همسرم ورشکسته شد و دوبار سکته کرد و من برای تامین هزینه های زندگی دنبال کار میگشتم که توسط یکی از همسایه هایمان به فروشگاه خانم جعفری معرفی شدم و برای اولین بار که در این فروشگاه کار کردم در 12 روز کاری خانم جعفری به من یک میلیون و هفتصدهزارتومان دادند و گفتند که به صاحبخانه ات بده تا مشکلی برایتان به وجود نیاورد در واقع خانم جعفری سفینه نجات من و خانواده ام بودند.

ماه عسل

مهمانان روز گذشته ماه عسل

خانم دیگری که مهمان برنامه بودند ماجرای زندگی خود را اینگونه شرح دادند:همسرم من به دلیل ورشکسته شدن زمانی که دخترم سه ماهش بود از دنیا رفت ، من که به شدت او را دوست داشتم و به درگاه خداوند برای سلامتی او و رفع مشکلاتمان دعا کرده بودم بعد از مرگ همسرم با خدا قهر کردم و نماز و روزه را کنار گذاشتم. دنبال کار میگشتم تا بتوانم برای خودم سرگرمی داشته باشم که با فروشگاه خانم جعفری آشنا شدم و در این فروشگاه مشغول کار شدم و با صحبت هایی که خانم جعفری با من داشتند به خدا نزدیک تر شدم و واقعا حال خوبم را مدیون خانم جعفری هستم.

در بخش پایانی برنامه خانم جعفری ، خانم کارآفرینی که در حال حاضر 44 بانو را در فروشگاهش مشغول کار کرده است وارد استودیوی برنامه شد و از راه اندازی فروشگاهش گفت و اینکه من این کار را فقط برای ثواب اخروی آن انجام میدهم و هیچ بهره دنیایی از آن نمیبرم و همیشه برای انجام کارهایم از خداوند مدد گرفته ام و برنامه با پخش ویدئویی از فروشگاه امام علی خانم جعفری پایان یافت.

روایت خانم کارآفرین از نجات زندگی 44 زن در ماه عسل

روایت خانم کارآفرین از نجات زندگی 44 زن در ماه عسل
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف