دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون روایت خانم کارآفرین از نجات زندگی 44 زن در ماه عسل
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
برنامه ماه عسل شب گذشته میزبان دو خانمی بود که از فراز و نشیب های زندگی سخت خود در گذشته گفتند و از خانم جعفری به عنوان کارآفرین و سفینه نجاتشان تشکر کردند.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396
بازدید : 1,428 نفر

خانم کارآفرین مهمان برنامه ماه عسل شد

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی روز گذشته 20 خرداد 96 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت . احسان علیخانی در برنامه گذشته میزبان یک خانم کارآفرین بود که 44 زن را از زندگی سخت نجات داده بود . مهمانان برنامه احسان علیخانی روایتگر زندگی سخت خود بودند که توسط خانمی جعفری کارآفرین مهمان برنامه از سختی زندگی نجات یافته بودند.

فراز و نشیب های زندگی دو زن در قاب ماه عسل

در ابتدای برنامه دو خانم مهمان برنامه شدند و از زندگی پر فراز و نشیب خود گفتند . یکی از خانم های مهمان برنامه اصالتی عراقی داشت و ماجرای زندگی خود را اینگونه شرح داد:من فوق لیسانس حقوق دارم و در عراق دفتر وکالت داشتم و همسرم هم نمایشگاه ماشین داشت ، زندگی خوبی داشتیم تا اینکه پسرم را دزدیدند و ما مجبور شدیم برای آزادی او 300 میلیون بدهیم و بعد از آن برای ادامه زندگی به ایران آمدیم . همسرم ورشکسته شد و دوبار سکته کرد و من برای تامین هزینه های زندگی دنبال کار میگشتم که توسط یکی از همسایه هایمان به فروشگاه خانم جعفری معرفی شدم و برای اولین بار که در این فروشگاه کار کردم در 12 روز کاری خانم جعفری به من یک میلیون و هفتصدهزارتومان دادند و گفتند که به صاحبخانه ات بده تا مشکلی برایتان به وجود نیاورد در واقع خانم جعفری سفینه نجات من و خانواده ام بودند.

ماه عسل

مهمانان روز گذشته ماه عسل

خانم دیگری که مهمان برنامه بودند ماجرای زندگی خود را اینگونه شرح دادند:همسرم من به دلیل ورشکسته شدن زمانی که دخترم سه ماهش بود از دنیا رفت ، من که به شدت او را دوست داشتم و به درگاه خداوند برای سلامتی او و رفع مشکلاتمان دعا کرده بودم بعد از مرگ همسرم با خدا قهر کردم و نماز و روزه را کنار گذاشتم. دنبال کار میگشتم تا بتوانم برای خودم سرگرمی داشته باشم که با فروشگاه خانم جعفری آشنا شدم و در این فروشگاه مشغول کار شدم و با صحبت هایی که خانم جعفری با من داشتند به خدا نزدیک تر شدم و واقعا حال خوبم را مدیون خانم جعفری هستم.

در بخش پایانی برنامه خانم جعفری ، خانم کارآفرینی که در حال حاضر 44 بانو را در فروشگاهش مشغول کار کرده است وارد استودیوی برنامه شد و از راه اندازی فروشگاهش گفت و اینکه من این کار را فقط برای ثواب اخروی آن انجام میدهم و هیچ بهره دنیایی از آن نمیبرم و همیشه برای انجام کارهایم از خداوند مدد گرفته ام و برنامه با پخش ویدئویی از فروشگاه امام علی خانم جعفری پایان یافت.

روایت خانم کارآفرین از نجات زندگی 44 زن در ماه عسل

منبع : گروه فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف