دختر جوان

روایت هولناک دختر جوان از 22 ساعت تعرض 110 مرد شیطان صفت

تاریخ انتشار : 30 دی 1394کد مطلب : 25758زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر جوان به همراه مادرش برای خوشگذرانی از انگلستان به یونان سفر کرده بود که اسیر گروه قاچاقچی میشود و مشکلات بسیاری برایش پیش آمد.

ماجرای دختر جوانی که در چنگال 110 مرد شیطان صفت اسیر بود

مگان استفان 14 ساله همراه با مادرش برای مسافرت به یونان رفتند که در انتها او به عنوان برده فروخته شد. مگان تنها هنگامی توانست راز خود را بیان کند که در حال حاضر باردار است و صاحب خانه و زندگی ای برای خود است.

او در باره اتفاقی که برای او افتاد می گوید پدر و مادرش با هم مشکلات جدی داشتند و پدر او دائم الخمر بود. به همین علت آن ها از هم جدا شدند. بعد از مدتی او و مادرش تصمیم می گیرند، برای تنوع و تغییر آب و هوا به یونان مسافرت کنند.

در یونان مادرش به خاطر مشکلاتی که داشت در حال خوش گذرانی بوده و کاری با مگان نداشت و او هرکاری می خواست انجام میداد بدون اینکه از راهنمایی های بزرگتری بهرمند شود.

مگان که در حال خوش گذرانی بود از مادرش می خواهد مدت زمان بیشتری در یونان سپری کنند، مادرش هم موافقت می کند. در یونان با فردی آشنا می شود و به او اعتماد می کند. او در ابتدا از مگان خواست در جایی مشغول به کار شود تا خرج مادر بیمارش را درآورد. مگان هم قبول کرد. پس از مدتی مادر مگان یونان را به مقصد انگلیس ترک می کند اما مگان همراه او نمی رود. پس از چند وقت، یک روزدوست مگان، او را به فردی معرفی می کند که از آن به بعد مگان برای او کار کند، در ابتدا مگان قبول می کند اما بعد از مدتی متوجه می شود او قاچاقچی انسان است.

اودر حالی که بسیار ناتوان بود، دست به دست می چرخد. او از اتفاقات وحشتناکی که برایش افتاده می گوید و این که چطور 110 مرد ظرف 22 ساعت به او تجاوز کردند.

اکنون که او در مورد گذشته حرف می زند می گوید اگر دوباره به آن زمان برگردم کاری می کنم حداقل تمام تلاشم را می کنم تا از آن شرایط فرار کنم اما در آن زمان بسیار تنها بودم و کسی را نداشتم که مرا راهنمایی کند، مادرم هم که مرا ترک کرده بود.

در سن 20 سالگی بالاخره او توانست از آن شرایط بگریزد. اما او دست به خودکشی زد چرا که آن ها اجازه نمی دادند او جایی برود و یا کاری کند. اما بعد از این کارآن ها مجبور می شوند او را به بیمارستان منتقل کنند.

بعد از گذشت سه ماه بستری شدن در بیمارستان، سرانجام او به انگلیس پیش خانواده اش باز می گردد. و در آنجا با همسرش آشنا شده و صاحب زندگی می شود. اما او همچنان با مشکلات جدی روحی دست و پنجه نرم می کند.

روایت هولناک دختر جوان از 22 ساعت تعرض 110 مرد شیطان صفت

3.2169
این مطلب مفید بود ؟10762
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی