نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل وجود روح در گوشی نو اپل! + عکس
روح ، اپل
امکان ندارد گوشی نو بخری و در آن عکسی باشد که پاک هم نمیشود اما فردی در گوشی اپل دست نخورده خود عکس روح دید و این خیلی عجیب است.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395

عکس روح یا جسد در گوشی نو

در گوشی نو و تازه ای که فروخته شده بود یک عکس عجیب و وحشتناکی یافت شد که به علت نو بودن گوشی چنین چیزی امکان پذیر نبود.

تصویر به تازگی در شبکه های اجتماعی پخش شده که لرزه بر تن افراد می اندازد. آقایی که برای خرید گوشی اپل اقدام کرده بود پس از باز کردن جعبه گوشی شروع به کار با آن کرد و پس از اینکه به قسمت گالری رفت با تصویر وحشتناکی مواجه شد.
 
آن تصویر، صورت خانمی بود که دور چشمانش سیاه و کبود شده و در خواب است. ولی بعضی افراد معتقد بودند که آن تصویر یک روح یا شبه است در حالی که گروهی دیگر می گویند آن تصویر جسد یک خانم است.
 
روح

روح در گوشی نو

 
صاحب گوشی می گوید گوشی اجازه نمی دهد روی تصویر کلیک کند تا تصویر بزرگ شود. صاحب گوشی که در تگزاس است می گوید هنگامی که گوشی را به مغازه ای که از آن خرید کرده بود برد فروشند گوشی را ریست کرد ولی آن تصویر پاک نشد.
 
یکی از افرادی که این ماجرا را در اینترنت مشاهده کرده می گوید شاید این گوشی دزدی بوده و تصویر در iCloud ذخیره شده به همین دلیل این عکس پاک نمی شود.
 
روح

تصاویر روح در گوشی اپل

 
روح

عکس وحشتناک روح در گوشی نو

 

وجود روح در گوشی نو اپل! + عکس

وجود روح در گوشی نو اپل! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف