نمناک سرگرمیدیدنی ها لحظه ترسناک عبور یک روح در خیابان + فیلم
روح در خیابان ، عبور کردن عجیب روح
در روز گذشته طی اتفاقی بسیار عجیب و شگفت انگیز در خیابان های فیلیپین یک روح مشاهده شد که در حال راه رفتن در خیابان بود.

عبور کردن عجیب روح از خیابان

وجود داشتن و یا نداشتن ارواح بر روی کره زمین،یکی از اختلافاتی است که همواره در میان انسان ها وجود دارد که برخی از آنها معتقد هستند ارواح بر روی زمین وجود ندارند و برخی دیگر معتقد هستند که ارواح هم وجود دارند و هم همراه ما در کره زمین به زندگی کردن می پردازند.اما به نظر شما آیا ارواح وجود دارند یا خیر؟!روز گذشته ویدیویی بسیار عجیب از راه رفتن یک روح از یک خیابان منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مشاهده شدن روح در خیابان های فیلیپین

روز گذشته ویدیویی عجیب از یک روح که در حال عبور کردن از خیابان های فیلیپین بود،به شدت توسط رسانه های مختلف پخش شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.این ویدیو توسط دوربین های شهری ثبت شده بودند.
همچنین ویدیو توسط شبکه تلویزیونی CCTV کشور فیلیپین پخش شده است که این روح به آرامی از قسمت پیاده رو به سمت راست خود می چرخد و با اینکه اتومبیل ها و موتورسیکلت در حرکت هستند،از میان آنها بدون هیچ آسیبی عبور می کند.
راه رفتن روح

روحی که در حال عبور از خیابان است

عبور کردن روح از خیابان 

یکی از مخاطبان فلیپینی تلویزیون در مورد این اتفاق این چنین گفت:"زمانیکه من این ویدیو را در تلویزیون مشاهده کردم،نمی توانستم باور کنم و فکر می کردم در خواب هستم و بطور ناگهانی متوجه شدم که این ویدیو حقیقت دارند و روح بدون آنکه آسیبی ببیند از خیابان عبور میکند".
همچنین یکی از دیگر از مغازه داران در این منطقه این گونه گفت:"این ویدیو بقدری وحشتناک هست که من حتی نمی توانم به مغازه ام بروم .چرا که هر بار این خیابان عبور می کنم یاد صحنه ای که آن روح از اینجا عبور می کرد می افتم".
تصاویر روح در خیابان

مشاهده شدن روح در خیابان های فیلیپین

ویدیو لحظه ترسناک عبور یک روح در خیابان ؛

روحی که در حال راه رفتن در خیابان است + فیلم

لحظه ترسناک عبور یک روح در خیابان + فیلم
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 10 8
نظر کاربران
سپهبد

سپهبد

واقعاً بنازم اون کسی که این ویدئو رو تدوین کرده . کلی آدمو سره کار گذاشته ???? تا آدمهای زودباور هستن دکان این روح بازیها هم داغه داغه

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف