نمناک سرگرمیدیدنی ها روح دختر مرده در عکس سلفی برادرش + عکس
روح در عکس سلفی ، عکس روح دختربچه
روح در عکس سلفی مادر و پسری را به چالش کشید . پسر نوجوان که در اتاق نسبتا تاریک عکس سلفی از خود گرفته بود با گفته های دوستش متوجه چیزی عجیب در عکس شد.
بازدید : 14,574 نفر

روح خواهر در عکس سلفی برادر نوجوانش

اخبار و تصاویر مختلف منتشر شده در فضای مجازی با عنوان روح در عکس سلفی این حدس را که ارواح در اطراف ما حاضر هستند به واقعیت نزدیک می کند اما هرگز نمی توان در این مورد با اطمینان صحبت کرد .

مادری که روح دخترش را در عکس سلفی پسر نوجوانش دیده بود برای ثابت کردن نظرش این تصویر را در فضای مجازی منتشر کرد تا با کمک دوستانش بتواند به اطمینان برسد.

"پارتیشیا وینچستر " 44 ساله با دیدن عکس یک روح در عکس سلفی پسر 13 ساله شگفت زده شد و با کمی دقت روح حاضر در عکس را به دخترش که سالها پیش در یک حادثه از دست داده بود نسبت داد. او برای تایید آنچه در این عکس دیده بود تصویر را بین دوستان است به اشتراک گذاشت.

عکس روح دختربچه

پسر نوجوان که در ابتدا متوجه یک روح و یا نشانی تصویری غیر عادی در عکس سلفی خود نشده بود بعد از صحبت های مادرش از یکی از دوستانش کمک خواست. دوست او با کشیدن یک خط قرمز دور قسمت عجیب در عکس، نظر مادر را تایید کرد. 

این زن معتقد است روح حاضر در عکس سلفی پسرش متعلق به دختر اوست. خانم پارتیشیا می گوید پسرم بعد از گرفتن یک عکس سلفی در فضای نسبتا تاریک اتاق متوجه حضور شی عجیب در عکس شد و برای روشن شدن این موضوع عکس را به من نشان داد که من بعد از دقت در تصویر متوجه روح حاضر در تصویر شدم.

روح در اتاق پسر نوجوان

دختر این خانواده در سال 2006 در یک حادثه دلخراش جان خود را از دست داد و بعد از ان چندین بار به دلیل اتفاقات عجیب و غریب اعضای خانواده احساس می کردند که روح آن در کنار آنها حضور دارد. 

روح دختر مرده در عکس سلفی برادرش + عکس

روح دختر مرده در عکس سلفی برادرش + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 42
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف