روح پسر جوان
روح پسر جوان خانواده ای توسط دوربین های مداربسته در داخل آشپزخانه شکار شد، تصویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

روح پسر جوان خانواده توسط دوربین های مداربسته شکار شد

کم نیست تعداد تصاویری که از حضور روح در کنار انسان های این دنیا و در گوشه کنار خانه و ... در فضای مجازی دیده ایم که هر کدام داستانی دارند . در ادامه همان تصاویر اخیرا تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده خواهید کرد منتشر شده است که متعلق به پسر جوان درگذشته ی خانواده ای است که دو سال پیش از دنیا رفته است.

در دوربین مدار بسته آشپزخانه ، یک مادر روح پسرش که دو سال پیش بر اثر اوردوز کردن مواد مخدر جان باخت، را دید. جنیفر هاج در اتاق خواب به همراه دخترش مشغول تماشای تلویزیون بود که ناگهان نوتیقیکشن موبایلش او را از حضور فردی در آشپزخانه مطلع کرد. دخترش گفت:" مامان انگار کسی در آشپزخانه راه می رود ، شبیه "رابی" است" و زن شوکه و خیره به فرد نگاه می کند؛ او می گوید که آن شخص بسیار به "رابی" شباهت داشت. تصویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته واضح بود و مردی را با لباس خواب سفید نشان می داد. این مادر باور دارد که دوربین های مدار بسته روح پسر مرده اش را در منزلش نشان می دادند، اما وقتی وارد آشپزخانه شدند کسی آنجا نبود.

تصویر ترسناک روح پسر جوان

روح پسر جوان خانواده در آشپزخانه 

وقتی دوربین را برای بازپخش نگاه کردند مردی با ریش را دیدند که درست شبیه پسر و برادر رابی که دو سال پیش بر اثر اوردوز جان باخت . این زن 57 ساله ادعا می کند که پس از دیدن این صحنه هنوز هم می ترسد ولی او همچنین این احساس را دارد که شاید این اتفاق علامتی از در آرامش بودن فرزندش در بهشت باشد؛ و از وقتی اینطور فکر می کند روحش آرام تر شده است. جنیفر هنوز هم شگفت زده و شوکه است که چطور این اتفاق افتاد.

 

ظاهر شدن روح پسر جوان در خانه اش 2 سال بعد مرگ

3.425
این مطلب مفید بود ؟178
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب : روح انسان
وبگردی