نمناک سرگرمیدیدنی ها رودخانه ای پر از پول در کلمبیا! + عکس
رودخانه ، رودخانه عجیب
اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا پس از مواجهه با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس های 50 هزار پزویی بر روی آب های رودخانه سانتاندر برای جمع آوری اسکناس ها به داخل آب می پرند.

رودخانه عجیب در کلمبیا

یک اتفاق عجیب باعث شد مردم به جای ماهی از یک رودخانه اسکناس های درشت صید کنند،اسکناس های 50 هزار پزویی روی رودخانه ای در کلمبیا را پوشاندند رسانه ونزوئلایی «تله سور» گزارش داد که اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا پس از مواجهه با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس های 50 هزار پزویی بر روی آب های رودخانه «سانتاندر» برای جمع آوری اسکناس ها به داخل آب می پرند.

رودخانه

به گزارش «تله سور»، طبق گزارش های به دست آمده اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا از زمانی که با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس های 50 هزار پزویی بر روی آب های رودخانه «سانتاندر» واقع در شمال کلمبیا مواجه شده اند، همگی برای به دست آوردن یکی از این اسکناس ها به داخل این رودخانه که در حال حاضر به رودخانه طلا مشهور شده است، می پرند.
پیش تر در رمان «صد سال تنهایی» نوشته «گابریل گارسیا مارکز» شاعر و نویسنده کلمبیایی با ماجرایی مشابه اتفاق جالبی که طی روزهای اخیر در کلمبیا رخ داده آشنا شده ایم در حال حاضر نیز ماجرای پیدا شدن اسکناس بر روی آب های رودخانه در واقعیت اتفاق افتاده است.
طبق اظهارات منتشر شده، اولین کسانی که با این صحنه مواجه شده و موفق به جمع کردن پول های شناور بر روی آب رودخانه شده اند کارگرانی بودند که به جمع آوری مصالح برای ساختمان ها اشتغال دارند؛ برخی از آن ها تاکنون نیم میلیون پزو معادل 156 دلار پول جمع کرده اند.
به نظر می رسد که ساکنین مجتمع های مسکونی فقیرنشین و کم درآمد مناطق شمالی «پاراگیتاس» و «بوکاریکا» بیش از همه از پیدایش اسکناس های شناور بر روی آب های این رودخانه کلمبیایی متنفع شده اند؛ این افراد از جریان آرام آب برای ورود به رودخانه و جمع آوری پول ها استفاده می کنند؛ البته جریان کم آب رودخانه نتیجه خشکسالی جدی و طولانی مدت در این منطقه است.
گزارش های دریافتی حاکی از آن است که پلیس کلمبیا در حال حاضر در اطراف رودخانه و جاهایی که مردم برای جمع آوری پول ها در آن جا جمع می شوند، مستقر شده است.
طبق گزارش های دریافتی امکان دارد که پول ها از داخل کیسه های پول های به سرقت رفته توسط برخی دزدها که از دامنه کوه های اطراف رودخانه موسوم به طلا عبور می کرده اند، به بیرون افتاده و پس از بارش باران های اخیر و رانش زمین به داخل رودخانه ریخته شد باشند.

رودخانه ای پر از پول در کلمبیا! + عکس

رودخانه ای پر از پول در کلمبیا! + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف