روزبه چشمی

بازگشت روزبه چشمی به تمرینات استقلال

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1397کد مطلب : 48753تعداد نظرات : 3 نظر
روزبه چشمی مدافع تیم استقلال تهران پس از گذراندن دوران نقاهت در تمرینات گروهی استقلال حضور یافت.

حضور روزبه چشمی در تمرینات استقلال

مهر:حضور روزبه چشمی مدافع تیم استقلال در تمرینات گروهی این تیم امید هواداران را به بازگشتش به میادین بیشتر کرد.
«تزلزل» تبدیل به فاکتوری موجود در خط دفاعی تیم استقلال در فصل جدید شده است. شفر در 4 دیدار گذشته آبی پوشان با حفظ پژمان منتظری در قلب دفاعی، ترکیبات متفاوتی را در این منطقه با استفاده از محمد دانشگر و آرمین سهرابیان امتحان کرد. اما آنچه که در این منطقه  معمولا به چشم آمد، تزلزل بود.
روزبه چشمی

تمرین روزبه چشمی در استقلال

شاگردان وینفرد شفر در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال مهمان پارس جنوبی جم بودند در شبی که مستحق شکست نبودند روی یک اشتباه فردی در قلب خط دفاعی سه امتیاز بازی را به حریف خود واگذار کردند تا در این روزها غیبت روزبه چشمی بیشتر به چشم آید.
سرمربی آلمانی آبی پوشان از عملکرد برخی از مدافعانی که در مرکز خط دفاعی بازی کردند رضایت چندانی ندارد و برای بازگشت روزبه چشمی به قلب خط دفاعی این تیم لحظه شماری می کند تا بلکه با شکل گیری مرکز خط دفاعی از زوج روزبه چشمی و پژمان منتظری، ثبات جای تزلزل را در این منطقه گرفته و آبی پوشان بهتر از قبل بتوانند نتیجه بگیرند.
تیم فوتبال استقلال در ادامه مسابقات لیگ برتر در هفته چهارم میهمان تیم فوتبال پارس جنوبی جم بودند که این بازی با گل به خودی آرمین سهرابیان با نتیجه یک بر صفر به سود تیم پارس جم خاتمه یافت. 
انتهای پیام/م

امیدواری هواداران استقلال به بازگشت روزبه چشمی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
3 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1396-02-14
عالی بودممنون
10
مطهره1396-02-14
ممنون مطلب جالبی بود
10
فاطمه 1396-02-14
ممنون امیدوارم آقای چشمی به استقلال برگردند
10
وبگردی