مهران غفوریان و هومن برق نورد

روزهای بد مهران غفوریان و هومن برق نورد در می شود! + تصاویر

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1392کد مطلب : 5693زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهران غفوریان به تازگی به مجموع بازیگران سریال روزهای بد، در به کارگردانی سعید آقاخانی ویژه عید نوروز 93 پیوست. مهران رجبی، مریم امیرجلالی، محمدرضا شیرخانلو و بیژن بنفشه خواه بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بد، در» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و کارگردانی سعید آقاخانی برای عید نوروز 93 در حال فیلمبرداری می باشد.

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی کارگردان سریال روزهای بد بدر

مهران غفوریان، مهران رجبی و لاچین دربندی از بازیگرانی هستند که قرار است در سریال «روزهای بد، در» به ایفای نقش بپردازند.
این بازیگران به ترتیب در نقش های نادر، اردشیر و نگار در این سریال بازی دارند.
همچنین بیژن بنفشه خواه، مریم امیرجلالی، هومن برق نورد، مهرناز بیات، غلامرضا نیکخواه، امیررضا میرآقا، محمدرضا شیرخانلو سایر بازیگرانی هستند که پیش از این حضورشان در این مجموعه تلویزیونی قطعی شده است.

بیژن بنفشه خواه و مریم امیرجلالی

مریم امیر جلالی و بیژن بنفشه خواه در سریال روزهای بد بدر«روزهای بد، در» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که ویژه نوروز آماده می شود.
این سریال چند روزی است مراحل تصویربرداری خود را در مدرسه ای در ازگل آغاز کرده است و بنا به گفته تهیه کننده آن تصویربرداری مجموعه تا دو هفته دیگر در این لوکیشن ادامه خواهد داشت.
داستان این سریال 13 قسمتی درباره سرایداری است که بعد از گذشت 30 سال در آستانه ازدواج دختر خود قرار است بازنشسته شود. حال که قصد دارد مراسم ازدواج او را در مدرسه برگزار کند، این اتفاق برایش رقم می خورد.
مجموعه تلویزیونی «روزهای بد، در» به قلم برزو نیک نژاد به رشته تحریر درآمده است. وی ماه رمضان امسال نویسندگی مجموعه تلویزیونی «دودکش» را بر عهده داشت.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بد،در» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و کارگردانی سعید آقاخانی در دست تهیه می باشد.

روزهای بد مهران غفوریان و هومن برق نورد در می شود! + تصاویر

3.632
این مطلب مفید بود ؟239
برگرفته از ایسنا - /م
وبگردی