نمناک اخبارفرهنگ و هنر روزه خواری کارگردان مشهور فتوشاپ بود + عکس
روزه خواری ، روزه خواری کارگردان
چند روز قبل تصویری از نشست صنوف خانه سینما در ماه رمضان منتشر شد که یک کارگردان مشهور سینما مشغول کشیدن پیپ بود که حواشی و انتقادات بسیاری را به همراه داشت. سایت منتشر کننده عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1392

سایت تهران پرس نوشت:
در روزهای گذشته تصویری بر خروجی سرویس عکس خبرگزاری مهر منتشر شد که هر بیننده ای با دیدن آن ذهنش به سمت و سویی روانه شد که در نگاه نخست بسیار متاثر کننده بود. اما صبح امروز مطلبی به دستم رسید که دیدن آن برایم بسیار تعجب آور و از سویی بسیار ناراحت کننده بود. تصویری که با زیرکی و انتخاب یکی ازشات های پیاپی توسط عکاس، انتخاب و در ذهن بیننده اینگونه متصور می کرد که فرد در حال کشیدن چیزی شبیه پیپ است ولی وقتی تصاویر پس و پیش آن منتشر شد چیز دیگری نمایان شد.

عکس فتوشاپ روزه خواری کارگردان سینما


در اینجا لازم می دانم به عنوان نویسنده آن مطلب در وهله نخست و به نمایندگی از رسانه ولایی و انقلابی تهران پرس که وظیفه خود می داند در مقابل هر منکری بنا به وظیفه شرعی و دینی بایستد با همان اقتدار و شجاعت در صورت بروز اشتباه تقصیرعذر نماید و ازآقای ابوالحسن داوودی به دلیل انتشار چنین خبری که خداوند شاهد و گواه بر نیت قلبی ما بر آن است و نه آن چیزی که برخی رسانه ها از این امر به معروف و نهی از منکر به نوعی به نفع جریان خود از آب گل آلود ماهی بگیرند عذر خواهی نماییم.

روزه خواری کارگردان مشهور فتوشاپ بود + عکس

روزه خواری کارگردان مشهور فتوشاپ بود + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از jahannews.com
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف