نمناک اخبارجامعه محکومیت 20 روزه خوار به شلاق و جزای نقدی در قزوین
روزه خوار ، روزه خواری در قزوین
دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری 90 روزه خواری که در ملاءعام اقدام به روزه خواری می کردند، خبرداد.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396

 20 روزه خوار در قزوین شلاق خوردند

مرکز قزوین، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به اهمیت بهره گیری از فیوضات ماه مبارک رمضان گفت :دستگاه قضا با روزه خواری در ملاء عام بطور جدی برخورد می کند.

وی افزود:تا کنون قریب به 90 پرونده برای افراد روزه خوار تشکیل گردیده که از این تعداد 20 پرونده در روز دستگیری با صدور کیفرخواست به شعبه ویژه ای که به همین منظور در دادسرا مستقر می باشد ارسال و در همان روز بصورت ویژه به پرونده اتهامی آنان رسیدگی و مرتکبین به شلاق و جزای نقدی محکوم و حکم صادره نیز به مرحله اجرا در آمده است.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت:اقدام بی نظیری که ماه مبارک رمضان امسال همچون سال های گذشته از سوی دادستانی قزوین انجام شد و مورد استقبال مومنان و شهروندان نیز قرار گرفت، برخورد با روزه خواری علنی بود.
 
به گفته حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی براساس موازین و احکام اسلامی روزه بر افرادی واجب است و سایر افرادی که بنا به دلایلی نمی توانند روزه بگیرند می بایست حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ نمایند و حفظ این حرمت بر همه واجب است از این رو کسی نباید در ملاءعام اقدام به روزه خواری کند.
 
وی تصریح کرد:متأسفانه افرادی بدون توجه به این موضوع اقدام به روزه خواری می کنند که از ابتدای ایام ماه مبارک رمضان تدابیر لازم برای برخورد با موارد اینچنینی انجام شده و افرادی که در ملاءعام روزه خواری کنند، دستگیر و در صورت احراز عامدیت در این کار، با تشکیل پرونده به اتهام آنها رسیدگی و مجازات خواهند شد.

محکومیت 20 روزه خوار به شلاق و جزای نقدی در قزوین

محکومیت 20 روزه خوار به شلاق و جزای نقدی در قزوین
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف