روستایی فوق العاده زیبای در غرب کشور رم وجود دارد که در آن هیچ دزد و سارقی وجود ندارد.

روستایی توریستی که دزد ندارد

روستایی رویایی به اسم "ایبنتال" که در میان کوه های "بناتولویی" در غرب کشور روم واقع است که آوازه ی زیبایی و اخلاق خوب مردم این روستا در سرتاسر جهان پیچیده است و البته یک ویژگی خاص دیگری نیز در این روستا وجود دارد که باعث اهمیت و فوق العاده به نظر رسیدن آن گردیده است  و در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

این روستا یک مکان فوق زیبا و گردشگری می باشد اما آنچه که واقعا باعث ایجاد تفاوت در این روستا نسبت به روستاهای مناطق دیگر کرده است،اعتبار و صداقت این مردم است و به همین دلیل هیچ گونه سرقت و دزدی در آنجا وجود ندارد.

روستای زیبای توریستی ایبنتال

روستای ایبنتال

روستای محشر و دیدنی

این روستا هیچ ایستگاه پلیسی ندارد چرا که به هیچ وجه نیازی به آن ندارند و آنها در نهایت مهربانی در کناریکدیگر در حال زندگی هستند.
مردمان زحمت کش این روستا معروف به افراد صلح آمیز هستند و همیشه به یکدیگر احترام می گذارند و هیچ جرم وجنایتی در آن وجود ندارد.طبق گفته ساکنان این روستا حدود 20 سال است که هیچ سرقتی در آن رخ نداده است .ساکنان محلی این روستا نیز به اموال یکدیگر احترام میگذارند و به گونه ایی که برای مثال قبل از پارک کردن ماشین در مقابل درب همسایه اول اجازه می گیرند و سپس آن کار را انجام می دهند. 
یکی از ساکنان این روستا این چنین گفت :"من یک گاراژ دارم و در تمام طول روز باز است و با این وجود تا به حال هیچ سرقتی در آن رخ نداده است.
آقای "ویکتور دوسکوکیل"که شهردار این روستا است در مصاحبه با یورونیوز این چنین گفت:"همه ما در این روستا یکدیگر را می شناسیم و به گونه ایی پرورش یافته ایم که اگر چیزی لازم داشته باشیم آنرا سرقت نمی کنیم ،آنرا درخواست می کنیم..!"
جالب است بدانید که در این روستا،اهالی و ساکنان آن برای خانه هایشان از درب استفاده نمی کنند و آنها برای ورودی خانه هایشان از پرده استفاده می کنند و نصب درب در این روستا بسیار کار زشت و ناپسندی است.

روستایی زیبا که هیچ سارقی در آن وجود ندارد

روستایی فوق العاده زیبا که اصلا دزد ندارد! + عکس : امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ک.ک
نظرات
وبگردی