نمناک دنیای مدگوناگون ساده ترین روش های بستن روسری ساتن و ابریشمی
روسری ساتن ، روسری های ساتن و ابریشمی
با استفاده از آموزش و الگوبرداری از مدل های معرفی شده در این مطلب روسری ساتن خود را به بهترین شکل ببندید.

روسری ساتن خود را به زیباترین شکل ممکن ببندید

روسری های ساتن و ابریشمی به شما استایلی شیک و زنانه می دهند. بسیاری از زنان برای مراسم های غیر رسمی و مناسبت های فاخر از روسری های ساتن استفاده می کنند؛ اما گاهی اوقات نحوه ی استفاده و بستن این روسری ها به دلیل ماهیت نرم و سُر خورنده مشکلاتی را به وجود می آورند .امیدواریم آموزش بستن روسری که در این مطلب ارائه می دهیم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد و با استفاده از این آموزش و الگوبرداری از مدل های معرفی شده، روسری و شال خود را به بهترین شکل ببندید .

آموزش ساده ترین روش بستن روسری ساتن

زیباترین روش های بستن روسری ساتن و ابریشمی روسری های ساتن و ابریشمی به شما استایلی شیک و زنانه می دهند. بسیاری از زنان برای مراسم های غیر رسمی و مناسبت های فاخر از روسری های ساتن استفاده می کنند؛ اما گاهی اوقات نحوه ی استفاده و بستن این روسری ها به دلیل ماهیت نرم و سُر خورنده مشکلاتی را به وجود می آورند. در این گزارش زیباترین و آسانترین روش های بستن روسری ساتن را در تصاویر خواهید دید .
روش اول :

روسری ساتن و ابریشمی

زیباترین روش های بستن روسری ساتن

روسری را روی سرتان قرار دهید. یک طرف آن را گرفته و به سمت دیگر برده و با سنجاق ببندید و محکم کنید. اما طرف دیگر روسری را همانطور که در عکس مشخص است به پشت سر برده و از سمت دیگر روی شانه هایتان رها کنید. در این روش باید زیر روسری از هدبند استفاده کنید .
روش دوم :

روسری ساتن و ابریشمی

زیباترین روش های بستن روسری ساتن

روسری ساتن را روی سرتان بیندازید. آن را از پشت سر با گیره به هم ببندید. سپس یک طرف روسری را گرفته و همانطور که در عکس می بینید دور سرتان بپیچانید. گوشه ی دیگر روسری را هم با سنجاق به سمت مقابل برده و با سنجاق و یا گیره محکم کنید و در همان حالتی که خودش می افتد رها کنید .
روش سوم :

روسری ساتن و ابریشمی

زیباترین روش های بستن روسری ساتن

این روش کلاسیک بسیار خوب و راحت است. روسری را روی سرتان بیندازید. با گیره از وسط زیر گلو آن را ببندید. سپس یک طرف روسری را به سمت مقابل برده و آن را با سنجاق و یا گیره ی روسری ثابت کنید تا از روی سرتان لیز نخورد .
روش چهارم :

روسری ساتن و ابریشمی

زیباترین روش های بستن روسری ساتن

روش چهارم بسیار پرشور و جوانانه است و نیازی نیست که خیلی سفت و سخت آن را ببندید تا لیز نخورد. کافی است روسری ساتن را روی سرتان بیندازید و گوشه های آن را در جهت عکس و به صورت شُل در قسمت پایین گردن بپیچانید و با گیره محل التقاط آنها را از پشت به هم وصل کنید. پس از آن گوشه هایش را به سمت جلو آویزان کنید. بهتر است در این نوع روش بستن برای حفظ زیبایی و وقار از هدبند و یقه های حجاب استفاده کنید .

مدل بستن روسری جدید

به معرفی انواع مدل بستن روسری می پردازیم که این دومدل زیبا نیز می توانند الگوی مناسبی برای شما باشند تا با استفاده از آنها روسری خود را به زیباترین شکل بسته و مثل همیشه شیک و خاص باشید .

روسری ساتن و ابریشمی

زیباترین روش های بستن روسری ساتن

ساده ترین روش های بستن روسری ساتن و ابریشمی

ساده ترین روش های بستن روسری ساتن و ابریشمی
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 81
برگرفته از تابناک باتو ، هنر در خانه / ف
این مطلب مفید بود ؟ 34 47
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف