نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی خوش رنگی و روشن شدن لبهای تیره با نوعی ماساژ
روشن شدن لبهای تیره ، روش خانگی قرمز شدن لبها
روشن شدن لبهای تیره و داشتن لبهای خوش رنگ و لطیف را می توانید با توصیه های این بخش و با کمترین هزینه در منزل انجام دهید.

روش های خانگی ارزان برای روشن شدن لبهای تیره 

لب های سرخ یکی از عنصرهای مهم برای خانم هاست و در این هیچ شکی نیست که لبهای قرمز و صورتی باعث جذابیت افراد می شود ولی گاهی این زیبایی به واسطه تیرگی مختل می شود. همیشه افرادوقت این را ندارندکه از رژ لب استفاده کنند و با لب های تیره خجالت میکشنددر مکان های عمومی و مجالس شرکت کنند چون واقعا باعث تغییراتی در چهره فردمی شود که به هیچ وجه خوشایند نیست و بایستی رفع شود. در این بخش از دنیای مد نمناک راه های طبیعی برای روشن شدن لبهای تیره به شما معرفی خواهیم کرد.

7 توصیه برای روشن شدن لبهای تیره 

روشن شدن لبهای تیره

روشن شدن لبهای تیره با روش های سریع طبیعی

روشن شدن لبهای تیره با عسل

عسل یکی از مواد طبیعی است که تیرگی لبها که بر اثر سالخوردگی و فاکتورهای دیگر ایجاد شده را از بین میبرد لبهارانرم و صورتی درخشان میکند ،هرشب روی لبها عسل بمالید و بگذاریدتا خشک شود

بازهم لیمو این بار برای روشن شدن لبهای تیره 

لیمو به از بین بردن لک های صورت معروف است علاوه بر این لیمو لب هارا روشن تر می کند برای این کار شبهاقبل از اینکه بخوابید آب لیمو را بگیرید وروی لبها بمالیدو ماساژ دهید.

آب توت فرنگی نسخه خوشمزه روشن شدن لبهای تیره 

برای نرم و صورتی شدن لب ها یک قاشق غذاخوری آب توت فرنگی رابا دو قاشق غذاخوری وازلین ترکیب و روی لب ها بمالید.

روشن شدن لبهای تیره با تمشک

چه توت فرنگی وچه تمشک برای از بین بردن تیرگی لب مفید است به همین منظورخمیری ازتمشک عسل ژل الوورادرست کنید و 5 دقیقه روی لبها بمالید و بعد بشویید تمشک حاوی ویتامین و مواد معدنی بسیار عالی است که در سلامت لبها موثر است.

روغن زیتون برای روشن شدن لبهای تیره 

روشن شدن لبهای تیره

روغن های گیاهی برای روشن شدن لبهای تیره

بعضی از روغن ها مثل روغن زیتون ،روغن درخت چای ،روغن خردل و میخک برای لبهای تیره و ترک خورده مناسب است روغن زیتون از بین این همه این ها مفیدتر و هیچگونه ضرری ندارد قبل از خواب یکی از این روغن ها را روی لب بمالید تا به روشن تر شدن رنگ لبها کمک کند.

روشن شدن لبهای تیره با ماساژ یخ

ماساژ لبهابا تکه های یخ لب هاراتازه مرطوب و خوشرنگ میسازد .

روشن شدن لبهای تیره با روغن کرچک

روغن کرچک و بادام را روی لبها ماساژ دهید تا بطور طبیعی صورتی شود باانجام این نکات بطور منظم به هدفتان که لب های خوش رنگ است خواهید رسید.

روشن شدن لبهای تیره با 7 ماسک طبیعی خانگی + روش

منبع : بخش دنیای مد نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 77 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف