نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل
تقویت قوای جنسی ، گیاه قات
تقویت قوای جنسی آن هم با نوعی گیاه مخدر در میان زنان اسرائیلی رواج پیدا کرده است و باورهای غلط آنها در این رابطه این زنان و دسته ای از مردان را در معرض مشکلات روانی قرار داده است.

روشی خطرناک برای تقویت قوای جنسی در بین زنان اسرائیلی

 

تقویت قوای جنسی زنان و مردان شهرک نشین اسرائیلی از راه و روشی خطرناک و پرعارضه با استفاده از گیاه قات به طور گسترده در این کشور رواج پیدا کرده است.

گیاه قات

معرفی گیاه قات

قات چیست؟

قات گیاه گلداری است که بومی بخش گرمسیری شرق افریقا و شبه جزیره عربستان می باشد. این گیاه از سال  1973 توسط سازمان جهانی بهداشت نوعی ماده مخدر محسوب شده و در منطقه صعده کشور یمن بطور وسیع کشت می شود.

گفتنی است که این مخدر بسیار گران قیمت بوده و قیمت یک بسته برگ قات در سال 1388 در حدود 17 هزار تومان بود. این بسته تنها برای مصرف یک وعده استفاده می شود. برگ گیاه قات تا یک هفته در یخچال قابل نگهداری است و معمولاً بصورت تازه مصرف می شود.

معنی قات زدن چیست

قات زدن به عمل مکیدن تدریجی شیره برگ گیاه قات که نوعی مخدر است گفته می شود.

قات زدن موجب می شود تا مصرف کننده برای چند ساعت با نشاط، سرزنده و هیجانی شده و شروع به صحبت بی ربط کند، در ساعات بعدی دچار سکون شده و در نهایت دچار خمودگی و تنبلی جسمی و فکری شود

بشنوید از روش خطرناک تقویت قوای جنسی زنان اسرائیلی

به گزارش دیلی میل شایعه تأثیر برگ گیاه "قات" بر توان جنسی موجب شده است که زنان و مردان اسرائیل به صورت گسترده به مصرف این نوع ماده مخدر گرایش پیدا کنند.

  قات زدن

مصرف قات در بین زنان اسرائیلی

 

روزنامه صهیونیستی "یدیعوت احرونوت" با اعلام این خبر تأکید کرد که این روزها ده ها هزار زن در شهرکها در حال مصرف قات هستند؛ بهانه دیگر این زنان برای مصرف قات، کاهش اشتها و گرفتن رژیم غذایی است. !

این روزنامه از گسترش مصرف قات در میان جوانان اسرائیلی به شدت هشدار داد. در برخی مجلات و روزنامه های محلی مصرف این نوع ماده مخدر از نظر رژیم صهیونیستی قانونی اعلام کرده اند. روزنامه های صهیونیستی در مورد خطرات مصرف این گیاه و رواج مصرف ان در میهمانی های اسرائیلی نوشتند و ابراز نگرانی کردند.

 این درحالی است که طبق تحقیقات مصرف "قات" علاوه بر تأثیر منفی بر قدرت ذهنی و ایجاد توهم، موجب افزایش فشار خون می شود و خطر سکته قلبی را دوچندان می کند.

تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل

تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 513
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 439 74
نظر کاربران
رضا

رضا

بزارید بخورن تا به درک برن

پاسخ دادن 37 18
فاطیما

فاطیما

به درک که میخورن,هرچه زودترزمین ازلوس وجودشون پاک میشه,بادست خودشون گورخودشونوبکنن بهتره.

پاسخ دادن 44 24
محمد

محمد

فساد اسرائیل را گرفته و موسس کانون های عرضه فساد این ملعون های دنیا پرست هستند که به خاطر جیبشون دنیا را به فساد و لجن زار میکشند. انشالله خداوند ما و جوانان ما را از خطر گرفتار شدن به حیله های مردان و زنان پست اسرائیلی و هماراهان آنها نگه دارد . رهبر ما پاک است و پاکی را برای ما می خواهد بیایم با پیروی از رهبر پاک خود پاکی را سرمشق زندگی خود قرار دهیم و برای این بنده حقیر هم دعا کنید...

پاسخ دادن 16 14
علی

علی

حتما همه جا بده اینجا خوبه

پاسخ دادن 15 4
ایرانی

ایرانی

خود کرده را تدبیر نیست .... سیاست اسراییل محتاد کردن مردم جهان است ...... اما به قول ایرانی های ب هوش ... چاه کن همیشه ته چاه

پاسخ دادن 7 5
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف