درمان با پیاز
دردهای شکمی و سرفه های خشک را با روش های پیاز درمانی رفع کنید . با ساخت معجون هایی گیاهی ترکیب شده با پیاز از روش های طبیعی رفع مشکلات جسمی بهره مند شوید.

راه های درمان بیماری ها با پیاز

تا چه حد از پیاز درمانی اطلاع دارید ؟ چقدر از ترکیباتی که به همراه پیاز دارویی قوی می سازند اطلاعات دارید ؟ بعد از خواندن این گزارش از این به بعد پیاز برای شما فقط یک ماده غذایی ساده نخوهد بود .  فقط با استفاده از پیاز، آنهم با شیوه ای بسیار ساده و کم خرج، آن را درمان کنید .

تنگی نفس یا خس خس :

در صورتی که تنگی نفس دارید یک پیاز را به قطعه های بسیار کوچک خرد کنید، آن را با مقداری روغن نارگیل یا روغن زیتون مخلوط کنید و روی سینه قرار دهید .

درد شکم :

غذاهای پرچرب معمولا منجر به درد شکم یا معده می شوند. برای درمان این درد، فقط یک پیاز را دو نیم کنید، آن را در آب بجوشانید، سپس هر یک ساعت، یک یا دو قاشق غذاخوری از این جوشانده بخورید .

درمان شکم درد

درمان شکم درد با پیاز

تهوع :

مقداری آب پیاز طبیعی و آب نعناع آماده کنید، یک قاشق آب پیاز بخورید و 10 دقیقه بعد یک قاشق آب نعناع. به شکل طبیعی حالت تهوع شما رفع می شود .

سرفه یا گلو درد :

گاهی، سرفه بسیار کلافه کننده است. برای درمان آن، یک پیاز را دو نیم کرده، مقداری شکر روی آن بریزید و بگذارید یک ساعت در چنین حالتی بماند، وقتی شکر به خورد پیاز رفت آن را میل نمایید .

زخم :

پیاز، خصوصا لایه های خارجی آن، دارای آنتی اکسیدان است که به جلوگیری از خونریزی کمک می کند. برای درمان خونریزی مقداری پیاز را روی محل زخم قرار دهید .

درمان با پیاز ، راههای درمان بیماری های سخت با پیاز

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از جهان /ن
برچسب :
وبگردی