نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان درمان بیش فعالی کودک و اعصاب بزرگترها با روغن وتیور
روغن وتیور ، فواید روغن وتیور برای بدن
روغن وتیور نامی که شاید برایتان چندان آشنا نباشد اما خواص فوق العاده این روغن گیاهی می تواند جای مخصوصی برای خود در میان داروهای خانگی شما ایجاد کند.

 آرامش بخشی اعصاب و کاهش بیش فعالی روغن وتیور

روغن وتیوردر هندوستان موجود است و به عنوان داروی سنتی در جنوب آسیا و غرب آفریقاقرن هاست استفاده می شود اگر تا به حال نام آن را نشنیده اید تعجب نکنید چون روغن وتیور خیلی معروف نیست اما خواص فراوان وانتی اکسیدان بالایی دارد که پوست را درخشان محرک سیستم ایمنی بدن و محافظ سیستم اعصاب است تحقیقات اخیرنشان داده که روغن وتیور در درمان بیش فعالی و عصبانیت مزمن مفیداست.

فواید روغن وتیور

روغن وتیور

خواص جالب روغن وتیور

روغن وتیور راه درمان گیاهی و خانگی اسکار:

 روغن وتیور بافتها ی پوست را بازسازی میکند وبه جوانسازی و از بین بردن لک های تیره صورت کمک میکند و همچنین خاصیت ضد پیری واربین بردن چین و چروک را دارد روغن وتیوررا به لوسیون بدن و مواد شوینده بدن و صورت اضافه کنید.

روغن وتیور حاوی آنتی اکسیدان است:

محققان که در زمینه غذا و مواد مغذی کار می کنندسطح انتی اکسیدان موجود در روغن وتیور را بررسی کرده اند این روغن بدن رادرقبال آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند این انتی اکسیدان قوی ریسک سرطان را کاهش و در سلامت پوست و دفع مسمومیت موثر است.

کمک به درمان بیش فعالی کودک با روغن وتیور:

مطالعات 2001 نشان داده روغن وتیور در درمان بیش فعالی موثر است محققان انواع روغن ها راروی کودکان بیش فعال امتحان کرده اند و متوجه شده اند که روغن وتیور موثرتراست وخاصیت آرام بخشی این روغن به درمان بیش فعالی و افزایش تمرکز کمک میکند.

بهبود عملکرد بدن با استفاده از روغن وتیور:

محققان بر این باورند که روغن وتیور به طور طبیعی سیستم ایمنی و اعصاب را تقویت میکند و تاثیر محافظتی روی بدن داردوسموم بدن را کاهش میدهد وهمین طورمانع اسیب دی ان ای می شود در حالی که محرک سیستم ایمنی و اعصاب است.

روغن وتیور راه آرامش بخش اعصاب:

روغن وتیور استرس را کاهش و اعصاب را تقویت می کند و همچنین به درمان عصبانیت درد بی خوابی افسردگی کمک می کند دریکی از مطالعات نشان داده شده روغن وتیورهمان تاثیر دیازپام و داروهای آرامبخش روی اسپاسم عضلانی را دارد.

از بین بردن موریانه با روغن وتیور:

محققان دانشگاه کشاورزی 8 روغن را برای از بین بردن موریانه امتحان کرده اند و متوجه شدند که روغن وتیور در از بین بردن موریانه و حشرات موثرتراست
 

درمان بیش فعالی کودک و اعصاب بزرگترها با روغن وتیور

درمان بیش فعالی کودک و اعصاب بزرگترها با روغن وتیور
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف