رونالدو در یوونتوس

رونالدو پس از پیوستن به یوونتوس + فیلم

تاریخ انتشار : 26 تیر 1397کد مطلب : 69962زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید را ترک کرد و با قراردادی به مبلغ بیش از 100 میلیون یورو در تیم یوونتوس بازی خواهد کرد.

از حضور رونالدو در میان طرفداران یوونتوس تا صحبت های او درباره رئال مادرید

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی با قراردادی به مبلغ بیش از 100 میلیون یورو راهی یوونتوس شد. رونالدو سالیانه 30 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت.
مراسم معارفه فوق ستاره پرتغالی روز گذشته در باشگاه یوونتوس برگزار شد و وی پاسخگوی خبرنگاران بود.
بر این اساس او با حضور در این تیم ایتالیایی در کنار اسطوره های باشگاه یوونتوس نظیر دل پیرو، بوفون، زیدان، باجو، پلاتینی، ندود و پیرلو قرار گرفت.
طرحی در این باره منتشر شده است.
 
اسطوره های یوونتوس

تصویر رونالدو در کنار ستاره های یوونتوس

صحبت های رونالدو درباره ترک مادرید

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی که هفته گذشته با انتقال 100 میلیون یورویی به بیانکونری ملحق شد، دیروز تست های پزشکی خود در تیم یوونتوس را با موفقیت پست سر گذاشته و حالا در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در تورین نیز حاضر شد تا پاسخگوی سوالات باشد.

انتقال به یوونتوس:یوونتوس یکی از بهترین باشگاه های فوتبال در جهان است و به نظرم انتقال به این تیم تصمیم درستی بود. دوستانم به من توصیه کردند یوونتوس باشگاهی مناسب برای من است و این موضوع تصیم گیری را برای من آسان کرد. یوونتوس بهترین باشگاه ایتالیاست و یک سرمربی باکیفیت روی نیمکت این تیم نشسته است.

رونالدو در یوونتوس

حرف های رونالدو درباره رئال مادرید

آن برگردان باعث شد ما به فکر خرید رونالدو باشیم

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس، اعلام کرد که بعد از گل برگردان تماشایی کریس رونالدو مقابل این تیم در آوریل گذشته، مدیران بیانکونری به فکر خرید این ستاره پرتغالی افتادند.

رئالی ها در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس قرار گرفتند و در دیدار رفت به پیروزی 3-0 رسیدند؛ دیداری که در آن رونالدو دو گل زد؛ از جمله یک برگردان تماشایی. این گل به اندازه ای زیبا بود که حتی هواداران یوونتوس هم رونالدو را تشویق کردند. پاراتیچی اکنون فاش کرد که این گل، جرقه انتقال این ستاره پرتغالی به تورین را هم زد.

او به اسکای اسپورتس گفت:" این ایده دیوانه کننده بعد از گل دیوانه کننده او مقابل ما آغاز شد. ژرژ مندس (مدیر برنامه های رونالدو) به ما گفت که رونالدو از تشویق تماشاگران یووه حیرت زده شد و اعلام کرد که دوست دارد روزی به یوونتوس برود.

کریستیانو رونالدو

برگردان فوق العاده کرسیتیانو رونالدو به یوونتوس 

ویدیو اولین حضور رونالدو در میان طرفداران یوونتوس

رونالدو که با انتقال 105 میلیون یورویی به تورین دنیای فوتبال را تکان داد، دیروز در محل تست پزشکی باشگاه ایتالیایی حاضر شد. رونالدو در ادامه به سمت هواداران جوان یووه رفت تا به آنها امضای یادگاری دهد.

 

صحبت های رونالدو و فیلم حضور رونالدو در میان هواداران یوونتوس

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
برگرفته از ورزش سه/مشرق/افکارنیوز/ح.ب
وبگردی