نمناک اخبارورزشی چرا رونالدو می خواهد از رئال جدا شود؟
رونالدو رئال ، ناراحتی کریس رونالدو از رئال مادرید
رونالدو رئال را ترک خواهد کرد، این تیتر اکثر روزنامه ها و خبرگزاری های اسپانیا و پرتغال بود که در این مورد جزئیاتی را منتشر کردند.

رونالدو رئال را ترک خواهد کرد

رونالدو رئال را با نارحتی و دلخوری ترک خواهد کرد ! در هفته ای که سپری شد، خبری مهم در ارتباط با کریستیانو رونالدو انتشار یافت که دنیای ورزش را تحت تاثیر قرارداد.بنابه اعلام روزنامه ایندپندت، گلزن 31ساله از این خبر را نادرست دانسته و آن را توطئه ای علیه خود تلقی کرده است. از این رو احتمال داده می شود که به خاطر عصبانیت از طرح چنین موضوعی، حتی تصمیم غیرقابل برگشت به ترک کهکشانی های مادریدی بگیرد.

رونالدو رئال

رفتن رونالدو از تیم باشگاه رئال مادرید با دلخوری

این در حالیست که باشگاه مادریدی با انتشار بیانیه ای دست به حمایت کامل از فوق ستاره اش زده است.

کریستیانو رونالدو که به طور کامل از شکایت دادستانی اسپانیا که او را به 14،7 میلیون یورو فرار مالیاتی متهم کرده، خشمگین است، قصد دارد اسپانیا را ترک کند.

 این تصمیم او غیرقابل برگشت است و ظاهراً آن را با رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز نیز در میان گذاشته است. تیتر یک روزنامه A Bola در روز جمعه این بود:

روزنامه پرتغالی پا را فراتر گذاشته و می گوید که رئال مادرید برای فروش او از تیم های پاریسن ژرمن، موناکو یا منچستر یونایتد 180 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

چرا رونالدو می خواهد از رئال جدا شود؟

چرا رونالدو می خواهد از رئال جدا شود؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 177
برگرفته از نود - فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 137 40
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف