علی زند وکیلی

سوپرایز کنسرت علی زند وکیلی با حضور هنرمندان

تاریخ انتشار : 5 دی 1395کد مطلب : 41579زمان مطالعه : 3 دقیقه
تازه ترین کنسرت علی زند وکیلی در حالی برگزار شد که از قطعه رویای بی تکرار رونمایی شد, این کنسرت مهمانان ویژه ای از بازیگران و خوانندگان داشت.

در کنسرت علی زند وکیلی چه گذشت؟

کنسرت دی ماه علی زند وکیلی که تازگی برگزار شده است همراه با حضور بازیگران و خوانندگان معروفی همچون نیوشا ضیغمی و مهدی یغمایی و ...بوده است.

کنسرت علی زند وکیلی شامگاه 3 و 4 دی ماه در سالن همایش های برج میلاد در حالی روی صحنه رفت که این خواننده برای نخستین بار قطعات آلبوم جدیدش «رویای بی تکرار» را پیش از انتشار این آلبوم در بازار موسیقی کشور به صورت زنده اجرا کرد.

علی زند وکیلی

رویای بی تکرار علی زند وکیلی


تیزر آلبوم جدید علی زند وکیلی پیش از آغاز این کنسرت در سالن پخش شد و علی زند وکیلی به محض ورود به صحنه و پس از اجرای قطعه نخست رو به حاضرین در سالن گفت:«قول داده بودیم آلبوم آذرماه منتشر شود ولی شرایط به گونه ای پیش رفت که آلبوم شرایط انتشارش مهیا نشد و از این بابت از تک تک تک شما عذر خواهی می کنیم. بیش از دو ماه شبانه روز تلاش کردیم که مراحل تولید آلبوم در بهترین حالت پیش برود ولی برخی مراحل اداری باعث این تاخیر ناخواسته شد. حضرت حافظ می فرمایند:شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد... اما ما روی عهد خودمان هستیم و امشب با جان و دل قطعاتی از آلبوم «رویای بی تکرار» را برای شما اجرا خواهیم کرد.»

در حالی که از همان ابتدای برنامه دوستداران این خواننده خواستار اجرای قطعاتی چون «لالایی» و «سیه موی» بودند، علی زند وکیلی به مرور قطعاتی از آلبوم «یادی به رنگ امروز» را اجرا کرد و آرام آرام دوستدارانش را برای شنیدن قطعات آلبوم جدیدش آماده کرد.

اجرای پنج قطعه از آثار آلبوم جدید این خواننده «رویای بی تکرار» و استقبال حاضرین در سالن از آثار جدید زندوکیلی باعث شد که او در بخش دیگری از صحبت هایش بگوید:«خوشحالم که قطعات آلبوم جدید را دوست دارید و باید بگویم که برای نت به نت این آلبوم زحمات زیادی کشیده شده و تنها انگیزه ما فقط و فقط مخاطبان واقعی این سبک از موسیقی است که همواره نشان داده اند درک درستی از هنر دارند و مفتخریم که این قشر از مخاطبان موسیقی را در کنارمان داریم.»

علی زند وکیلی

عکس علی زند وکیلی


اجرای قطعاتی چون«لالایی» و «سیه موی» با پخش تصاویری در مانیتورهای سالن همراه شد تا محبوب ترین قطعات این خواننده هیجان بالایی را در سالن باعث شود. «لالایی» مهم ترین و محبوب ترین قطعه علی زندوکیلی در این کنسرت بود که با همخوانی شدید حاضرین در سالن توام شود و بسیاری با این قطعه اشک ریختند.

علی زند وکیلی با هوشمندی تمام قطعات شاد و غمگین و حسی کنسرت اش را به تناوب اجرا می کرد و تمام سعی اش این بود که فضای کنسرت هرگز به سمت یکنواخت شدن نرود و این موضوع به وضوح در ترتیب بندی قطعاتش قابل توجه بود.

قطعات اجرا شده از آلبوم جدید این خواننده که به نوعی نخستین آلبوم رسمی و مستقل این هنرمند است نشان داد که علی زند وکیلی توانسته مسیر هنری مستقل خود را انتخاب کند و با دارا بودن یک ایدئولوژی کاری مستقل، حضور و فعالیت هایش را در این سبک و مسیر گسترش دهد.

سینا و سحاب علم، افشین بابایی، شایان ریاحی، رامتین اتابکی، امید غفاریان اعضای گروه «زند» را در کنسرت علی زندوکیلی تشکیل می دادند.

محمود شبیری (مدیربرنامه های علی زندوکیلی) پس از این کنسرت در جمع خبرنگاران درباره زمان دقیق انتشار آلبوم «رویای بی تکرار» توضیح داد:«هر لحظه که آلبوم مراحل اداری انتشارش تمام شد، قطعا فردای همان روز آلبوم را روانه بازار موسیقی کشور خواهیم کرد. قطعا در دی ماه آلبوم منتشر خواهد شد.»

پدرام و میلاد درخشانی، مهدی یغمایی، محمد زند وکیلی، رضا تاجبخش، فیروز ویسانلو، شقایق فراهانی، نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، لیندا کیانی، جمشید هاشمی، مرجانه گلچین، سجاد افشاریان، صابر خراسانی، احسان کرمی و... از جمله چهره هایی بودند که در این کنسرت به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.

این کنسرت به همت موسسه «رنگین کمان هنر جوان» و به تهیه کنندگی سپهر صاحبی برگزار شد.

سوپرایز کنسرت علی زند وکیلی با حضور هنرمندان

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
نظرات
وبگردی