نمناک فرهنگ و هنرموسیقی رویای دیرین و شیرین سیروان خسروی + عکس
سیروان خسروی ، سیروان خسروی کنسرت
کنسرت کاوه یغمایی روزهای نهم و دهم شهریورماه در سالن میلاد نمایشگاه اجرا شد که یکی از اتفاقات مهم آن، حضور سیروان خسروی و همصدا شدن با یغمایی بود.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395
بازدید : 3,328 نفر

تحقق رویای دیرین سیروان خسروی

سیروان خسروی از 11 سالگی موسیقی را آغاز کرد. نزد استادی به نام اِوی جونیو و بعد از آن با کاوه یغمایی موسیقی راک را شناخت و نگاهش به موسیقی عوض شد. کاوه یغمایی که خودش از ستاره های موسیقی راک است، موسیقی را به صورت علمی به او آموخت. با اینکه ساز تخصصی اش گیتار الکتریک بود، کیبوردنوازی را به شکلی علمی به سیروان خسروی آموخت.

موسیقی راک برای سیروان خسروی جذاب می شود و تمرکزش را روی آن می گذارد تا اینکه اولین کنسرتش را در 17 سالگی با همراهی کاوه یغمایی اجرا می کند. این همکاری یک سال دیگر یعنی تابستان سال 80 همان زمان که او آلبوم «مترسک» را ضبط می کرد، ادامه پیدا می کند.

سیروان خسروی در کنسرت کاوه یغمایی به عنوان نوازنده و همخوان روی صحنه حاضر شد. او این رویداد را تحقق یک رویا خواند.

سیروان خسروی

تحقق رویای سیروان خسروی در کنسرت کاوه یغمایی

لذت بخش تر از گوش دادن به اجرای عالی دیشب کاوه و گروهش، دیدن خوشحالی تو چهره خودش و تک تک مردم بود. دم تمام کسایی که با اومدن به کنسرت از یه هنرمند واقعی حمایت کردن گرم. دم خود کاوه هم گرم که تو همه این سال ها کم نیاورد.»

سیروان خسروی در 16 سالگی زیر نظر کاوه یغمایی با اصول نوازندگی کیبورد و سبک راک آشنا شد. حضور و آشنا شدن او با مراحل ضبط آلبوم «مترسک» کاوه یغمایی یکی از مهم ترین عوامل در گام نهادن این خواننده به دنیای موسیقی بود.

کنسرت کاوه یغمایی روزهای نهم و دهم شهریورماه در سالن میلاد نمایشگاه اجرا شد که یکی از اتفاقات مهم آن، حضور سیروان خسروی و همصدا شدن با یغمایی بود.

رویای دیرین و شیرین سیروان خسروی + عکس

رویای دیرین و شیرین سیروان خسروی + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف