نمناک سرگرمیگوناگون گربه عجیبی که گیاه خوار است! + تصاویر
رژیم غذایی گربه ، رژیم غذایی سبزیجات گربه
فردی گیاه خوار برای گربه اش تصمیم عجیبی گرفت تا بتواند گربه 5ساله اش را به روشی سالم پرورش دهد، او برای گربه اش رژیم سبزیجات گرفته است!!

ماجرای عجیب رژیم سبزیجات گرفتن گربه با کمک صاحبش

نگهداری از حیوانات خانگی ،یکی از کارهایی هستند که می توانند منجر به سرگرمی ما شوند.اما اگر شما آپارتمان نشبن هستید،باید قوانین مرتبط با نگهداری حیوانات را در خانه تان را رعایت نمایید.

با این وجود گربه ها یکی از با نمک ترین حیواناتی هستند که ما در خانه هایمان می توانیم از آنها بدون هیچ مشکلی نگهداری نماییم.اما روز گذشته از گربه ایی متفاوت رونمایی شد که علت تفاوت آن یقینا برای شما نیز جالب و باور نکردنی خواهد بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

رژیم غذایی گربه

رژیم سبزیجات گربه 

روز گذشته خبر جالبی از یک گربه در صفحات مجازی انتشار یافت که باعث شوکه شدن تمام کاربران صفحات مجازی شد. مالک این گربه به نام "هری بولمن" 53 ساله است که وی از 38 سالگی اش شروع به گرفتن رژیم "وگان" کرده است (رژیم وگان یکی از رژیم های مرتبط با سبزیجات است) که به همین علت در طی یک تصمیم جدی،خواستار رژیم گرفتن گربه اش شد.

این یک اتفاق عجیب است که یک گربه سبزیجات مصرف می کند و علیرغم پیشینه ایی و طبع غذایی که دارند ، شروع به گرفتن رژیم غذایی نمایند.

رژیم غذایی گرفتن گربه

گربه ای با رژیم غذایی بدون گوشت

بولمن،پس از این تصمیمش از غذای مکمل رژیم غذایی وگان که حاوی دانه های ریزی هستند،برای گربه سفیدش به نام "اوما" تهیه و فراهم کرد و دوستانش او را به دلیل این کار وی تشویق کردند .

کار آقای هر بولمن ، یکی از کارهای عجیب و غریب و در عین حال نادر است که توانست در طی آن یک گربه گوشت خوار را به یک گربه سبزی خوار تبدیل نماید.

رژیم عجیب گربه

گربه ای که فقط سبزیجات می خورد

بولمن در مورد اتفاقات پس از این تصمیمش این گونه گفت:"من تصمیم بسیار جدی ای برای اوما گرفتم تا بتوانم زندگی بیشتر و مناسب تری را برایش فراهم سازم.اما در این میان برخی به من گفتند که کار بسیار اشتباهی انجام می دهم و حتی ممکن است باعث کشتن اوما شوم که تنها 5 سال سن دارد.من هیچ وقت به حیوانی آسیب نزده ام و در تمام طول زندگانی ام به حیوانات عشق ورزیده ام.

اما با وجود این تعداد انتقادات من تصمیم گرفتم که به کار خود ادامه دهم و همین که می دانم به خودم و اوما کمک بزرگی کرده ام،برایم کافیست".

ماجرای عجیب رژیم گرفتن گربه

رژیم سبزیجات بجای گوشت برای گربه

گربه ایی که توسط صاحبش رژیم سبزیجات گرفت!!

گربه عجیبی که گیاه خوار است! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف