نمناک ورزش و تناسب اندامرژیم و تغذیه چگونه بدون رژیم، لاغر شویم و چربی بسوزانیم؟
به ورزش های سخت و سنگین هم نیاز نیست چون، مکانیسم لاغری و چربی سوزی در بدن انسان، با رعایت چهار کلید طلایی در تغذیه هوشمند، فعال خواهد شد

رپورتاژآگهی:چگونه بدون رژیم، گرسنگی یا دارو و دمنوش، لاغر شویم و چربی بسوزانیم؟

ممکن است شما روش های مختلفی را برای لاغری و چربی سوزی تجربه کرده باشید،ولی چرا بازهم دنبال لاغری وچربی سوزی هستید؟ فکر نکنم توضیح بیشتری لازم باشد، چون متاسفانه اکثرآنها کارایی موقت دارند ولی در مقابل تبعات و آثار مخرب بلند مدت.ازجمله تبعات منفی و روانی این شیوه های تهاجمی ایجاد شک و تردید، بی انگیزگی و یاس و نومیدی از لاغری و سوزاندن چربی هاست. در این خصوص من به شما حق میدهم، ولی با اختصاص ده دقیقه و خواندن این مقاله علمی، احتمالاً افکار و احساس متفاوتی و خوش آیندی را تجربه خواهید کرد و افق جدیدی برای شما گشوده خواهد شد:

آنچه راجع به آن میخواهم بنویسم، «تغذیه هوشمند» و کیفیت لاغر کنندگی و چربی سوزی معجزه آسا و بی نظیر آن است. این شیوه کاملاً براساس طبیعت و قوانین بیولوژیکی بدن هوشمند شما استوار است. با این شیوه هرگز برای لاغری یا چربی سوزی به بدن تان شوک های خطرناک وارد نمی سازید و صد البته نیازی به رژیم گرفتن یا مصرف مکرر و مشمئزه کننده غذاهای رژیمی هم نیست.

به ورزش های سخت و سنگین هم نیاز نیست چون، مکانیسم لاغری و چربی سوزی در بدن انسان، با رعایت چهار کلید طلایی در تغذیه هوشمند، فعال خواهد شد. براین اساسا نباید به خودتان گرسنگی هم بدهید و یک درجه بالاتر اینکه گرسنگی کشیدن حتی برای یک دقیقه هم ممنوع می باشد، چرا که دلایل کاملا علمی و عملی وجود دارد مبنی براینکه گرسنگی کشیدن باعث چاقی و اضافه وزن شما خواهد شد.

این الگوی تغذیه سالم، در جستجوی پاسخ صحیح به چهار پرسش محوری وساده بدست آمده است:یعنی با طرح این چهارسئوال و یافتن پاسخ درست و بکار بستن عملی آنها، شما به خواسته خودتان که کاهش وزن و چربی سوزی است، دست می یابید!

سئوال اول:هر انسانی با توجه به ویژگی های شخصی اش بطور طبیعی، روزانه باید چند وعده غذا بخورد؟

سوال دوم:بطور طبیعی چه غذاهایی را باید بخورد و چه غذاهایی را نباید بخورد؟

سوال سوم:تغذیه انسان بطور طبیعی چه کیفیت یا آدابی باید داشته باشد؟

سوال چهارم:درهر وعده غذایی، چقدر و به چه میزان باید غذا بخوریم؟

ممکن است شما خودتان برای این سئوالات پاسخ هایی در ذهن داشته باشید، و شاید با جستجو دراینترنت یکسری پاسخ ها را جمع آوری نمائید، اما به احتمال زیاد پاسخ صحیح و حقیقی این پرسشها نیستند؛ مثلا مهمترین پاسخی که به پرسش اول داده شده است و در اکثر جاها تاکید میگردد این است که:«باید روزی سه وعده غذا بخوریم»،البته تاکید برخی متخصصان نیز برهمین سه وعده است، ولی عقل سلیم ایجاب میکند که آدم بپرسد، چرا و به چه علت 3 وعده در روزباید غذا بخوریم؟چرا 4 وعده نخوریم؟ یا 5 وعده؟ یا6 وعده؟ یا بیشتر؟منطقش چیه؟

وقتی با دقت بررسی کنید خواهید دیدکه منطق 3 وعده غذاخوردن در روز، جنبه سنتی و تاریخی دارد که جای بحثش اینجا نیست و ازآنجائیکه فعلاًً موضوع مهم و اولویت دار ما، دست یافتن به پاسخ صحیح و نتیجه گرفتن عملی از آن است، پس اجازه بدهید، پاسخ صحیح را پیدا کنیم. ولی از چه کسی باید بپرسیم؟

از هیچ کس!! به سراغ هیچ کس نروید، فقط باید از« بدن» تان بپرسید! که کی و چه وقت باید غذا بخورم؟بله، بدن فوق العاده هوشمند شما به این سئوال مهم، و بقیه سئوالات از همان دوران طفولیت بطورمکرر و روزانه پاسخ میدهد، ولی کوگوش شنوا؟ آیا آنرا شنیده اید؟ اصلا توجهی به آن داشته اید؟

پس پاسخ سئوال اول، کاملاً ساده است و در یک کلمه خلاصه می شود:

«گرسنگی»

ما فقط و فقط در پاسخ به گرسنگی واقعی و جسمی، باید غذا بخوریم. ممکن است خیلی ساده بنظربرسد،که همینطور نیز هست، ولی فریب آرامش و سادگی این اقیانوس را نخورید! عمق و پهنای ژرفی دارد! آیا تاکنون طبق احساس گرسنگی جسمی غذا خورده اید؟آیا اصلاً «احساس گرسنگی جسمی» خود را می شناسید؟

راه دوری نرویم،بگذارید هم اکنون آزمایش بکنیم:

یک نفس عمیق بکشید، توجه خود را به بدن، به معده و شکم تان ببرید:چه حسی دارید؟ احساس ضعف؟ درد؟ناراحتی؟یااصلاً معلوم نیست؟ شاید تشخیص احساس گرسنگی برایتان مشکل باشد، اصلا جای تعجب ندارد و نگران هم نشوید. چون مدت طولانیست که شما با این پیام طبیعی غریبه هستید ولی از این پس با اندکی دقت و توجه روزانه به بدن تان، این سیگنال طبیعی را خواهید شناخت.

پاسخ بقیه سئوالات چی؟

برای دریافت توضیحات تکمیلی اینجانب بهمن ابراهیمی درخصوص سئوالات فوق و جزئیات بیشتر تغذیه هوشمند، لطفا به صفحه نخست سایت سامانه تغذیه هوشمند ، تشریف بیاورید و برای دقایقی شنونده مطالب بنده باشید و اگرعلاقمند به مشاهده، نتایج شگفت انگیز ناشی از تغذیه هوشمند در لاغری و چربی سوزی باشید، میتوانید «نظرات متخصصان و اعضا » را نیز مطالعه فرمائید.

چگونه بدون رژیم، لاغر شویم و چربی بسوزانیم؟

چگونه بدون رژیم، لاغر شویم و چربی بسوزانیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .