نمناک سرگرمیدیدنی ها مردی با رکورد بیشترین ازدواج! + تصاویر
ازدواج ، بیشترین ازدواج
رکورد بیشترین ازدواج متعلق به مرد بریتانیایی می باشد این مرد با بیشترین آمار ازدواج در حال برنامه ریزی برای نهمین ازدواج خودش با یک دختر فیلیپینی است.
بازدید : 7,835 نفر

مرد بریتانیایی رکوددار ازدواج

 
پیدا کردن زن مورد علاقه و ازدواج با آن بدون شک دردسرهای خاص خود را دارد.چرا که انجام برخی اقداماتی مثل برگزاری مراسم عروسی و دیگر برنامه ها یکی از مهمترین ملزومات یک ازدواج است،ران شپرد اهل بریتانیا از ان دست مرد هایی است که رکورد بیشترین خواستگاری و ازدواج را زده است و در حال برنامه ریزی برای نهمین ازدواج خود است ولی اول باید هشتمین همسر خود را طلاق دهد.

مرد بریتانیایی با بیشترین آمار ازدواج در حال برنامه ریزی برای نهمین ازدواج خودش با یک دختر فیلیپینی است.

ران شپرد 68 ساله دسامبر سال گذشته در تعطیلات خود در فیلیپین از یک دختر 26 ساله که در اداره مخابرات کار می کرد درخواست ازدواج کرد اما این اولین باری نیست که شپرد از شخصی خواستگاری می کند؛ این نهمین مرتبه است.

ازدواج

ازدواج

ازدواج

حالا که این دختر فیلیپینی که یک پسر 7 ماهه دارد، برای تعطیلات یک ماهه خود به بریتانیا آمده است، با ران شپرد که خودش نتیجه دارد در حال برنامه ریزی برای عروسی هستند.

گفتنی است؛ تنها مانع او، همسر قبلی شپرد است که هنوز به طور قانونی همسر شپرد است و این مرد برای ازدواج با دختر 26 ساله در حال تدارک برنامه طلاق از همسر قبلی خود است.

مردی با رکورد بیشترین ازدواج! + تصاویر

مردی با رکورد بیشترین ازدواج! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 18
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف