رکورد تماشای تلویزیون
پسر جوان 25 ساله در اقدامی عجیب 94 ساعت پای برنامه های تلویزیونی نشست تا بالاترین رکورد گینس را از آن خود کند.

رکورد 94 ساعت تماشای بدون وقفه تلویزیون

رکوردهای کتاب گینس همه و همه عجیب و غریب بوده و بسیار خطرناک هستند اما موردی که در این بخش ملاحظه میکنید خیلی عجیب تر و متفاوت تر از آنچه تا بحال دیده اید است.

دیدن برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خیلی اتفاق خوبی است و تقریبا همه ما دوست داریم سریال های دوست داشتنی مان را پشت سر هم ببینیم. اما در برخی موارد شرایط به شکلی پیش می رود که همین تلویزیون دیدن ساده و دوست داشتنی بدل به اتفاقی دردناک و حتی خطرناک می شود.

رکورد تماشای

ثبت کننده رکورد تماشای تلویزیون در گینس

افرادی مانند آلخاندرو فراگوسو که 25 سال سن دارد، یکی از همین افراد است که روی زندگی خودش ریسک کرده تا بتواند رکورد تازه ای را در کتاب گینس ثبت کند، او توانسته 94 ساعت بدون وقفه به تماشای تلویزیون بنشیند. در حقیقت او رکورد این موضوع را که به فردی اتریشی تعلق داشت و 92 ساعت بود، دو ساعت بهبود بخشیده است.

آلخاندور اهل نیویورک است و تلوزیون دیدن را یک روز جمعه شروع کرده و مجموعه ای از چند سریال را کنار دستش قرار داده و همه آن ها را تا صبح روز سه شنبه پشت سر هم نگاه کرده است، البته در این میان از غذا خوردن هم غافل نشده و رژیم مدیترانه ای که انرژی زیادی دارد را در برنامه کاری خودش قرار داده است.

آلخاندور درباره این تجربه می گوید:بعد از این مدت تلویزیون دیدن متوجه شدم که حرف ها درباره آسیب رساندن این جعبه جادویی دُرُست است و تماشای طولانی مدت تلویزیون مشکلات فیزیکی برای فرد به وجود می آورد.

دکتری که آلخاندرو را بعد از این ماراتن معاینه کرده است از بالا رفتن ضربان قلب و گشاد شدن مردک چشم هایش خبر داده است.

البته باید آلخاندرو را فرد خوش شانسی دانست که اتفاق خطرناکی برایش نیفتاده، طی جام جهانی فوتبال که سال گذشته در برزیل برگزار شد، فردی در چین برای اینکه بتواند همه بازی ها را ببیند، روزها و شب ها متوالی زیادی را بیدار بود و در نهایت به دلیل حمله قلبی ناشی از دیدن زیاد تلویزیون و کم خوابی بود، دار فانی را وداع گفت.

رکورد تماشای 94 ساعته تلویزیون در گینس! + تصاویر

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از فردا نیوز - / ل
وبگردی