نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت رکورد جراحی زیبایی متعلق به کدام کشور است؟
جراحی زیبایی ، جراحی زیبایی زنان
جراحی زیبایی در دنیای امروزی جزو پر طرفدارترین جراحی شناخته شده است درمیان زنان آمار بسیار بالایی دارد. بعد از خواندن این آمار خواهید دانست که چند میلیون نفر در یک سال جراحی زیبایی کرده اند.

رکورد جراحی زیبایی و بوتاکس متعلق به کدام کشور است؟

 

جراحی زیبایی هم مثل بخش های دیگر پزشکی و .. رکوردهایی دارد که در میان زنان برخی کشورها آماری باورنکردنی به خود اختصاص داده است چنانچه به نقل از دویچه وله، طبق آمارهای ارائه شده از سوی انجمن بین المللی جراحان پلاستیک مربوط به سال 2013 ، بر محبوبیت عمل های جراحی زیبایی در بین زنان افزوده شده است.
براساس گزارش انجمن بین المللی جراحان پلاستیک (ISAPS) بیش از 23 میلیون عمل جراحی و همچنین تراپی های زیبایی در سال 2013 صورت گرفته است. بیش از 2700 جراح از 95 کشور در این انجمن عضویت دارند.
در عرصه عمل های جراحی زیبایی برزیلی ها برای نخستین بار در سال 2013 از زنان آمریکایی پیشی گرفته و در صدر جدول عمل های جراحی پلاستیک قرار گرفتند.
طبق آمار انجمن بین المللی جراحان پلاستیک زنان آمریکایی در مجموع یعنی هم انجام عمل جراحی زیبایی یا استفاده از تراپی های زیبا سازی همچون تزریق آمپول بتاکس با 4 میلیون نفر همچنان صدرنشین هستند.

جراحی زیبایی

رتبه بندی جراحی های زیبایی در بین کشور ها

 

زنان آلمانی در مجموع با 654 هزار عمل جراحی یا استفاده از تراپی های زیباسازی بعد از آمریکا، برزیل و مکزیک در رتبه چهارم قرار دارند. رتبه پنجم با 447 هزار متعلق به زنان اسپانیایی است.
در سال 2014 در سراسر جهان 40 هزار و 277 پزشک جراح حدود 11 میلیون و 600 هزار عمل جراحی زیبایی انجام داده اند. عمل جراحی سینه با یک میلیون و 800 هزار مورد، بیشترین عمل جراحی زیبایی بوده است.
عمل جراحی برای از بین بردن چربی با یک میلیون و 600 هزار مورد در سراسر جهان در رتبه دوم عمل های جراحی زیبایی قرار گرفته است.
عمل جراحی روی پلک چشم با حدود یک میلیون و 400 هزار در سومین رتبه عمل های جراحی زیبایی در سال 2013 بوده است.
در کنار 11 میلیون و 600 هزار عمل جراحی پلاستیک، حدود 11 میلیون و 900 مورد تراپی زیباسازی نیز در سراسر جهان صورت گرفته است. تزریق آمپول بتاکس با 5 میلیون و 100 هزار مورد تقریبا بیش از نیمی از تراپی های زیباسازی را به خود اختصاص داده است.
تراپی چین و چروک پوست بدن با 3 میلیون مورد و همچنین حدود یک میلیون و 400 هزار مورد زدودن مو های زائد بدن با استفاده از تکنیک لیزر به ترتیب در رتبه های دوم و سوم تراپی های زیبایی در سال 2013 قرار داشته اند.
زنان با بیش از 20 میلیون مورد عمل جراحی و یا تراپی زیبایی 87 و 2 دهم درصد کل اقدامات انجام شده در سال 2013 را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند.
در بین مردان نیز آمار جراحی های پلاستیک و تراپی های زیباسازی در حال افزایش است. در سال 2013 میلادی بیش از 3 میلیون مرد یعنی 12 و 8 دهم درصد از متدهای جراحی پلاستیک استفاده کرده اند. عمل جراحی بینی، کوچک کردن سینه، کاستن چربی، عمل پلک چشم و گوش جزو عمل های جراحی بوده اند که مردان از آن استفاده کرده اند.

رکورد جراحی زیبایی متعلق به کدام کشور است؟

رکورد جراحی زیبایی متعلق به کدام کشور است؟
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 133
برگرفته از خبر آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 108 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف