نمناک سرگرمیگوناگون شکستن رکورد گینس در عکس سلفی + تصاویر
عکس سلفی ، گرفتن عکس سلفی
یک جوان آمریکایی با گرفتن 122 عکس سلفی در 180 ثانیه رکورد کتاب جهانی گینس را شکست.

رکورد زنی زن آمریکایی در عکس سلفی

عکس سلفی این روزها از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار است تا جایی که یک جوان آمریکایی توانست رکورد گینس را در گرفتن عکس سلفی شکست .

یک جوان آمریکایی با گرفتن 122 عکس در 180 ثانیه رکورد کتاب جهانی گینس را شکست.

«دانلی والبرگ» که تاکنون رکوردهای جهانی فراوانی را به نام خود در کتاب گینس ثبت کرده است، ادعا می کند بزرگترین رکورد او طی 25 سال گذشته هم اکنون صورت گرفته است.

وابلگ موفق شد «رکورد بیشترین تعداد عکس سلفی در 3 دقیقه» را به نام خود ثبت کند تا در 180 ثانیه 122 سلفی بگیرد. پیش از این یک اعضای شرکت سنگاپوری Aruba ظرف سه دقیقه 119 عکس سلفی گرفته بودند تا صاحب این رکورد شوند که هم اکنون وابرگ آن را از آن خود کرده است.

عکس سلفی

جوان آمریکایی رکورد گینس را در عکس سلفی شکست

او سال گذشته هم سعی کرده بود رکورد بیشترین تعداد عکس سلفی در 180 ثانیه را به نام خود ثبت کند که البته موفق نشد. والبرگ برای ثبت این رکورد جهانی روی عرشه کشتی رفت که این کشتی 8 ساله 3000 مسافر داشت و بیشتر آنها در هنگام ثبت رکورد گینس حضور داشتند.

 عکس سلفی

جوان آمریکایی رکورد گینس را در عکس سلفی شکست

اگرچه گرفتن بیشترین تعداد عکس سلفی در 3 دقیقه کار مهمی محسوب نمی شود، ولی کتاب گینس با ثبت این رکوردها سعی می کند در زمینه سرگرمی نیز رکوردها را پوشش دهد.

شکستن رکورد گینس در عکس سلفی + تصاویر

شکستن رکورد گینس در عکس سلفی + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف