نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فروش 250 میلیونی فیلم فروشنده در اولین روز اکران
فیلم فروشنده ، فیلم فروشنده اصغر فرهادی
براساس اعلام کانال «روزنامه سینما» مجموع بلیت های فروش رفته فیلم فروشنده فقط در روز دهم شهریورماه بیش از 250 میلیون تومان است و این یک رکورد بی سابقه در سینمای ایران محسوب می شود.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1395

رکوردشکنی عجیب فیلم فروشنده

فیلم فروشنده فیلمی به کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی است. فروشنده هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی است. فیلم فروشنده در جشنواره فیلم کن 2016 نامزد نخل طلا بود. در مراسم اختتامیه این جشنواره جایزه بهترین فیلم نامه به اصغر فرهادی رسید و شهاب حسینی هم برندهٔ جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

فیلم فروشنده روایتگر داستان زوج جوانی است که در حال اجرای نمایشنامه مرگ فروشنده آرتور میلر هستند. رابطهٔ آنها پس از نقل مکان به خانه ای که پیشتر زنی به نام آهو در آن ساکن بوده است، به خشونت کشیده می شود.

فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی در یک روز نمایش با توجه به سانس های فوق العاده موفق به فروش بیش از 250 میلیون تومانی فقط در یک روز شد.

نمایش عمومی تازه ترین ساخته فرهادی از ساعت 6.45 صبح روز چهارشنبه دهم شهریور ماه آغاز شده است و نوبت های نمایش آن تا بعد از ساعت 12 شب ادامه خواهد داشت. براساس اعلام کانال «روزنامه سینما» مجموع بلیت های فروش رفته «فروشنده» فقط در روز دهم شهریورماه بیش از 250 میلیون تومان است و این یک رکورد بی سابقه در سینمای ایران محسوب می شود.

 فیلم فروشنده

رکوردشکنی فیلم فروشنده در یک روز


در این روز همچنین فرهادی در نمایش های مردمی فیلم حاضر شد. او صبح به سینمای کوروش رفت و شب در سینما آزادی در جمع مخاطبان حضور پیدا کرد.

درباره آنچه که فرهادی در سینما آزادی در جمع تماشاگران فیلمش گفت، چنین گفته شد :«قدر این محبتی که به فیلم هایم دارید را می دانم و برایم بزرگترین سرمایه و خوشبختی در زندگی است. خیلی خوشحالم که در این نمایش توانستم بخش هایی از فیلم را در کنار شما ببینم. امروز در سینماهای مختلف حاضر شدم و بخش هایی از فیلم را با مردم دیدم. هر وقت که وارد سالن می شدم احساس می کردم که کسی در سالن نیست. همه متمرکز فیلم بودند و سکوت بر سالن حاکم بود. این اتفاق خیلی برایم با ارزش است و می دانم بخشی از آن به خاطر محبت هایی است که به فیلم های من دارید. احتمالا بعد از دیدن فروشنده دوست ندارید زیاد صحبت بشنوید و دوست دارید تنها باشید و فکر کنید اما فقط این نکته را تاکید می کنم که قدر محبت های شما را به فیلم های می دانم و برایم بزرگترین سرمایه و خوشبختی در زندگی است.»

 فیلم فروشنده

فیلم فروشنده اصغر فرهادی رکورد شکست


فرهادی چهارشنبه شب دهم شهریور ماه تهران را به مقصد اسپانیا برای فراهم سازی شرایط جهت ساخت فیلم جدیدش ترک خواهد کرد.

فروش 250 میلیونی فیلم فروشنده در اولین روز اکران

فروش 250 میلیونی فیلم فروشنده در اولین روز اکران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف