نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون رکورد شکنی سیامند رحمان در المپیک ریو 2016
سیامند رحمان ، پارالمپیک 2016
سیامند رحمان که تمرینات سختی برای حضور پر قدرت در المپیک ریو انجام داده بود رقابت خود را با حریفانش آغاز کرد و مطابق انتظار نمایش بی نظیری داشت و به مدال طلا دست یافت.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1395

رکورد شکنی و قهرمانی سیامند رحمان در پارالمپیک 2016

رقابت های وزنه برداری پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک بامداد روز پنجشنبه به وقت تهران در دسته بعلاوه 107 کیلوگرم پیگیری شد که طی آن سیامند رحمان قویترین مرد جهان موفق به کسب مدال طلا شد.

سیامند رحمان وزنه بردار دسته 107+ کیلوگرم ایران در بازی های پارالمپیک ریو 2016 موفق شد با کسب مدال طلای این بازی ها تعداد طلاهای خود در بازی های پارالمپیک را به عدد دو برساند.

سیامند رحمان

سیامند رحمان در پارالمپیک 2016 طلایی شد

 
سیامند رحمان که از سوی تماشاگران حاضر در سالن ریوسنتر مورد تشویق قرار گرفت و از روحیه بالایی هم برخوردار بود در همان حرکت اول وزنه 270 کیلوگرمی را بالای سر برد تا خیالش از کسب مدال طلا را راحت کند. رحمان در همین حرکت اول مدال طلا را از آن خود کرد.
 
سیامند رحمان در حرکت دوم خود به وزنه 300 کیلوگرمی حمله کرد و موفق به مهار این وزنه شد تا به چهره ای ماندگارتر از قبل تبدیل شود.
 
قویترین مرد جهان برای حرکت سوم خود وزنه 305 کیلوگرمی را انتخاب کرد و موفق به مهار این وزنه شد تا برای سومین بار رکورد دنیا را بشکند.
 
سیامند در حرکت چهارم خود وزنه 310 کیلوگرمی را انتخاب کرد که موفق به مهار این وزنه شد تا نامش برای همیشه در تاریخ بازیهای پارالمپیک ماندگار شود.
لازم به ذکر است که سیامند رحمان پس از زیر پا نهاده شدن حق بهداد سلیمی در بازی های المپیک ریو 2016 اعلام کرده بود که با کسب طلای پارالمپیک ریو 2016 انتقام وی را خواهد گرفت که این گونه نیز شد.

رکورد شکنی سیامند رحمان در المپیک ریو 2016

رکورد شکنی سیامند رحمان در المپیک ریو 2016
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف