نمناک سرگرمیگوناگون رکورد عجیب خوردن 150 تخم بلدرچین و 10 تخم مرغ آب پز! + عکس
رکورد عجیب ، تخم بلدرچین
مردی که برای تبلیغ یک رستوران با خوردن 150 عدد تخم بلدرچین و10 عدد تخم مرغ در کمتر از ۴۰ دقیقه رکورد زد که این تنها رکورد او نمی باشد در ادامه جزییات بیشتر می خوانید.

تعدادی از رستوران ها که به دنبال شهرت و انداختن نام خود بر سر زبان ها هستند و میخواهند مشتریان بیشتری را جذب کنند به سراغ مردی به نام پن یی ژونگ می روند.این مرد با شرکت در تمام مسابقات خوردن غذا توانسته لقب سلطان بزرگ معده را بگیرد.وی با رکورد زنی در خوردن غذا باعث واکنش و حیرت همگان شد که آیا انسان چگونه می تواند آگاهانه به بدن خود آسیب برساند؟
پن یی ژونگ، کسی که این رکورد را حالا فاتحانه در اختیار خود دارد، پیشاپیش احتمال طرح این پرسش را می داده است. او اعلام کرده است که این رکوردشکنی در اصل حرکتی تبلیغاتی برای یک رستوران در استان هونان چین بوده است. به گفته این مرد چینی، واژه "کریسمس" در زبان چینی در خود نشانی دارد که به واژه تخم مرغ دلالت می کند. از همین رو نیز پن یی ژونگ با خود فکر کرده، یک روز مانده به کریسمس بهترین موقع برای خوردن تخم مرغ است.

رکوردشکن خوردن تخم پرنده آب پز

به گفته وی، تازه یک روز پس از این رکورد شکنی، او توانسته از شر مزه تخم مرغ ها خلاص شود. برای خلاصی از این طعم هم او تمام مدت بستنی و گوشت سرخ شده خورده است.

این اولین بار نیست که پن یی ژونگ چنین رکوردی را از خود به جای می گذارد. او یک بار 147 کوفته و یک بار دیگر 41 پرس رشته فرنگی را در عرض 15 دقیقه بلعید.

رکوردهای عجیب یک مرد

اغلب رستوران هایی که به دنبال شهرت و انداختن نام خود بر سر زبان ها هستند، پن یی ژونگ را برای چنین رکوردشکنی هایی استخدام می کنند. او همچنین در تمام مسابقه های خوردن غذا در سراسر کشور شرکت می کند تا از لقب اش، "سلطان بزرگ معده"، دفاع کند.

رکورد عجیب خوردن 150 تخم بلدرچین و 10 تخم مرغ آب پز! + عکس

رکورد عجیب خوردن 150 تخم بلدرچین و 10 تخم مرغ آب پز! + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 44
برگرفته از آخرين نيوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف