نمناک سرگرمیدیدنی ها لحظه شکستن رکورد موج سواری دنیا در گینس + فیلم
رکورد موج سواری ، موج سواری
رودریگو کوکس برزیلی رکورد موج سواری جهان را شکست و رکورد بزرگترین موج را در گینس به اسم خود ثبت کرد، ویدیوئی که در ادامه مشاهده میکنید.

رکورد موج سواری جهان

موج سوار رکورد جهانی را با موج غول پیکر 80 وات که بزرگترین موجیست که تا کنون تجربه کرده است میشکند. رودریگو کوکس اکنون رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین موج ثبت کرده است. یک موج عظیم الجثه یک رکورد جهانی را برای این موج سوار برزیلی ثبت کرده است.

لیگ جهانی موج سواری رودریگو را با سوار شدن بر موج 80 فوت یا 24.38 متری در نارآز در پرتقال ماه نوامبر سال گذشته نفر اول نامید ، رکورد قبلی 78 فوت یا 23.77 متر بود که توسط مرد آمریکایی نامارا در سال 2011 ثبت شده بود ؛ این رکورد در جشن بزرگترین موج در سانتا مونیکا کالیفرنیا اعلام شد جایی که آقای کوکسا جایزه ی بزرگترین موج 2017 را به دست آورد او این رکورد را تبدیل رویا به حقیقت نامید و روزی که سوار موج شد را به عنوان بهترین روز زندگی من نامگذاری کرد.

موج سواری

رکورد موج سواری جهان شکست

لیگ جهانی موج سواری گفت:این جایزه به کسی که بزرگترین رکورد موج جهان را دارد تقدیم میشود ، کوکسا نه تنها افتخار برنده شدن امسال را دارد بلکه در گینس ثبت شده است. همکارش کوکا لوکاس چیانکا جایزه بهترین عملکرد در بخش مردان را به دست آورد .بهترین عملکرد در زنان برای سومین بار به موج سوار هاوایی پیج آلمز رسید آلمز پس از برنده شدن در چالش پیاهی سال جاری از تور بزرگترین موج خود دفاع کرد.
آندره کتان از بریتانیا برنده جایزه بهترین سقوط سال پس از سقوط وحشتناکش در پرتقال شد ؛ کاتان نتوانست برای دریافت جایزه حضور پیدا کند زیرا هنوز از آسیب دیدگی ستون فقراتش پس از سقوط رنج میبرد.

ویدئوی لحظات شکست رکورد جهانی موج سواری 

لحظه شکستن رکورد موج سواری دنیا در گینس + فیلم

لحظه شکستن رکورد موج سواری دنیا در گینس + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف