رکورد پسربچه
پسر بچه 3 ساله ای به نام خلیل از ایالت اوهایو اخیرا در طی ویدیویی از رکورد جالب و دیدنی خود در حل روبیک رونمایی کرد که بی شک در گینس رکوردار خواهد بود!

رکوردزنی پسر بچه 3 ساله در حل روبیک!

شکل گیری شخصیت کودکان طبق گزارشاتی که انجام شده است، از سن 7 سالگی در کودکان شروع می شود که شخصیت وجودی و موفقیت هر شخصی در دوران کودکی آنها خلاصه می شود و ریشه های آن از همان بدو تولد شروع به تغذیه می کنند. از این رو به همین علت است که گفته می شود والدین می بایست به کودکان خود اهمیت دهند و دائما از آنها نگهداری به عمل آورند.

با این حال اهمیت والدین به کودکان خود در موفقیت، شخصیت، رفتار، عادات، علایق، سلایق و.... نوزاد تازه متولد شده شان می تواند تاثیرگذار باشد و به نحوی به مسیر و زندگی آنها جهت دهد. به همین دلیل اصلی ترین و مهم ترین وظایف هر یک از والدین از سنین پایین در کودکشان آغاز می شود و می بایست در تربیت آنها کوشا باشند.

از این رو مسئولیت والدین در قبال فرزند تازه متولد شده شان بسیار زیاد است و آنها می بایست نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا استعدادهای درونی و ناشکفته نوزادشان بروز داده شود. برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از یک از پسر بچه 3 ساله از اوهایو ایالات متحده در رسانه های مختلف منتشر شد که کمی عجیب و به دور از انتظار بود.

این ویدیو متعلق به یک پسر 3 ساله به نام خلیل است که در تاریخ 29 مه ضبط شده است و گویای رکورد جدید این پسربچه در حل روبیک می باشد! از قرار معلوم خلیل پسری کاملا باهوش و با استعدادی است که این روزها به عنوان کم سن ترین رکوردار حل روبیک شناخته شده است!!

بله درست خواندید! خلیل می تواند با سن بسیار کم خود روبیک را حل کند و این تنها یکی از هنرنمایی های خلیل است چرا که به گفته مادرش وی می تواند حتی سخت ترین پازل های دنیا را نیز حل کند که بی شک در نوع خود منحصر بفرد و خاص می باشد.

ویدیو رکوردزنی پسر بچه 3 ساله در حل روبیک ؛

رکورد زدن پسربچه 3 ساله در حل مکعب روبیک در گینس + فیلم

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی