ریحانا خواننده

18 حقیقت در مورد ریحانا خواننده مشهور هالیوود

تاریخ انتشار : 29 تیر 1396کد مطلب : 53237زمان مطالعه : 4 دقیقه
در سال 2012 میلادی ریحانا خواننده مشهور را چهارمین هنرمند قدرتمند جهان معرفی کردند که چیزی حدود 53 میلیون دلار را عرض یکسال توانست بدست آورد.

حقایقی در مورد زندگی ریحانا خواننده آمریکایی

«ریحانا» یکی از مشهورترین خواننده های زن در سبک های پاپ، ریتم و بلوز است که در سال 2003 میلادی به واسطه ضبط یک آهنگ کار موسیقی و خوانندگی را آغاز کرد. از جمله نام های مستعار ریحانا می توان به «ری ری»، «ملکه کارائیبی» و «شاهزاده جدید پاپ» اشاره نمود. این خواننده مشهور تا کنون موفق به فروش بیش از 150 میلیون نسخه از آثارش در سراسر جهان شده است که در فهرست پر فروش ترین هنرمندان موسیقی جهان، رقم قابل توجهی به شمار می رود.

 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


گفتنی است که ری ری تاکنون 7 جایزه گرمی، 8 جایزه موسیقی آمریکا، 22 جایزه موسیقی بیلبورد و 2 جایزه بریت را از آن خود کرده است. مجله فوربز در سال 2012 میلادی او را چهارمین هنرمند قدرتمند جهان معرفی کرد که چیزی حدود 53 میلیون دلار را عرض یکسال توانست بدست آورد.

 

درباره زندگی ریحانا خواننده پاپ:

«ریحانا» نام میانی هنرمند است

آیا می دانستید که «ریحانا»، اسم میانه «روبین ریحانا فنتی» است؟ او وقتی به شهرت جهانی رسید، به نام ریحانا مشهور شد و تا پیش از آن با نام واقعی خود مورد خطاب قرار می گرفت.

آغاز خوانندگی از دوران طفولیت


ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


ریحانا خوانندگی را از زمانی که فقط 7 سال داشت آغاز کرد. وی همچنین در دوران تحصیل در دبیرستان، یک گروه موسیقی با دو دختر دیگر تشکیل داد.

«روز ریحانا» در باربادوس
 
خواننده مورد بحث در تاریخ 20 فوریه سال 1988 میلادی در شهر «سنت مایکل» باربادوس متولد شده است. جالب است بدانید که روز تولد وی در این کشور جزو تعطیلات رسمی به شمار می رود و مردم آن را جشن می گیرند.

او شاهد خروج روح خبیث از بدن یک کودک بوده
 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی

 
 

ریحانا در یکی از مصاحبه هایش اعتراف کرده که یک بار در مراسم جن گیری و احضار ارواح شرکت نموده و از نزدیک شاهد بیرون راندن روح خبیث از بدن یک کودک بوده است. به همین خاطر است که وی از حضور در شاتو مارمونت هالیوود خودداری می کند زیرا اعتقاد دارد که این منطقه توسط ارواح تسخیر شده است.او برنده جایزه زیبایی شده


ریحانا در دوران تحصیل در مدرسه، یک بار در جشنواره زیبایی شرکت کرده و برنده جایزه «میس کامبیرمیر» شده است.

تحصیل در دانشکده افسری

 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


ریحانا در دبیرستان نه تنها در جشنواره زیبایی شرکت کرده، بلکه در مدرسه افسری نیز نام نویسی کرده و دوره های ارتش را پشت سر نهاده است.

RiRi در مکان های عمومی خودش را از دید مردم مخفی می کند

ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


ریحانا به اینکه همیشه سعی می کند خود را از دید مردم مخفی کند، شهرت دارد؛ او عموما لباس هایی با کلاه های بزرگ می پوشد و از عینک های آفتابی استفاده می کند. با این حال، همیشه به همراه گارد محافظتی در میان مردم حاضر است.

جی زی او را کشف کرده و موجب شهرتش شد

رپر مشهور آمریکایی، Jay-Z (همسر بیانسه) پس از مشاهده اجرای ریحانا با وی قرارداد امضا کرد و بدین طریق، ریحانا وارد عرصه موسیقی شده و به سرعت پله های ترقی را طی نمود.

تاتوهای ریحانا
 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی

 
جالب است بدانید این خواننده جوان، 23 تاتو روی بدن خود دارد و اعلام داشته که در آینده به تعداد آن ها خواهد افزود. یکی از تاتوهای وی جمله ای با این مفهوم است:«هرگز بازنده نخواهم بود، زندگی همیشه یک درس است.» این جمله الهام بخش، یکی از شعارهایی است که او را در مسیر موفقیت های هر چه بیشتر یاری می رساند.

ری ری پاهای خود را 1 میلیون دلار بیمه کرده است!

اشتباه نخوانده اید، ریحانا در سال 2007 میلادی پاهای خود را به مبلغ 1 میلیون دلار بیمه نمود.

ریحانا سبزیجات دوست ندارد

ریحانا بیشتر به خوردن میوه و نوشیدن آب علاقه دارد و سبزیجات را دوست ندارد و تا حد امکان از مصرف آن ها خوددداری می نماید. وی همچنین از غذاهای هندی، چینی، مکزیکی و ژاپنی فراری است و حاضر به صرف آن ها نیست.

آهنگ «چتر» به مدت 10 هفته در صدر موزیک های برتر کشور انگلستان قرار داشت
 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


بد نیست بدانید که ریحانا پس از انتشار آلبوم سوم خود به نام «دختر خوب بد شد» در سال 2007 به چهره ای بین المللی تبدیل شد. «چتر» یکی از آهنگ های این آلبوم بود که به یکی از محبوب ترین آهنگ ها در 13 کشور جهان تبدیل شد.

گفتنی است، این قطعه به مدت 10 هفته در صدر موزیک های برتر کشور انگلستان قرار داشت.

یکی از زنان تاثیرگذار جهان

در سال 2012، مجله تایم، ریحانا را در جایگاه بیستم در فهرست «100 فرد تاثیرگذار جهان» دسته بندی کرد.

کیتی پری و ریحانا دوستان بسیار صمیمی هستند
 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


ری ری با خواننده مشهور، کیتی پری دوستان بسیار صمیمی هستند که ارتباط و معاشرت های زیادی با هم دارند. البته انتظار می رفت که به عنوان ساقدوش در مراسم عروسی کیتی پری حاضر شود اما به دلیل تداخل برنامه های کاری با روز عروسی، نتوانست این انتظار را برآورده نماید.

ریحانا بنیان گذار موسسه «ایمان» است

در سال 2006 میلادی، ریحانا موسسه «ایمان» را به منظور کمک و درمان کودکان تاسیس نمود.

وی یک بار مورد خشونت خانگی توسط کریس براون قرار گرفت

ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


در سال 2009 میلادی، ریحانا وی نتوانست در پنجاه و یکمین مراسم جوایز گرمی حاضر شود. بعدها اعلام کرد که دلیلش این بوده که کریس براون، نامزدش، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است. در دادگاه رسیدگی به این شکایت، براون مجرم شناخته شد.

7 مجسمه مومی در گوشه و کنار جهان برای ریحانا ساخته شده است
 
ریحانا خواننده

ریحانا خواننده مشهور هالیوودی


RiRi در موزه های مختلف جهان، از جمله در موزه مادام توسو مجسمه های مومی دارد که مجموع آن ها 7 عدد اعلام شده است. این امر از شهرت جهانی این خواننده جوان حکایت دارد.

18 حقیقت در مورد ریحانا خواننده مشهور هالیوود

3.961
این مطلب مفید بود ؟4813
برگرفته از وب سایت روزیاتو/ی
برچسب :
وبگردی